
Makaron Fettuccine n 5 - La Molisana
Zyskaj więcej!
Kupując ten produkt zyskujesz w programie lojalnościowymSzybka dostawa!
Opis
Odkryj smak Włoch z makaronem Fettuccine n.5 La Molisana
Makaron Fettuccine n.5 od La Molisana to prawdziwy klejnot kulinarny, który rozpieści Twoje podniebienie i zabierze Cię w podróż po smakach Włoch. Ten długi makaron o klasycznym kształcie wyróżnia się gładką teksturą oraz subtelnym smakiem. Wyprodukowany został z najlepszej jakości semoliny z pszenicy durum, dlatego jest niezwykle sprężysty i nie rozgotowuje się podczas gotowania. Makaron Fettuccine nie zawiera sztucznych dodatków i konserwantów.
Dzięki temu włoskiemu produktowi przygotujesz wyśmienite dania - połącz makaron z zielonym pesto lub sosem pomidorowym, a na pewno nie będziesz rozczarowany. Produkt importowany bezpośrednio z Włoch. Masa netto: 500 g.
Szczegóły
| Informacje | |
|---|---|
| Marka: | La Molisana |
| SKU: | p8004690050507 |
| Składniki: | semolina z pszenicy durum, woda |
| Gramatura: | 500 g |
| Data ważności: | nie mniej niż 9 miesięcy |
| Tylko naturalne składniki: | Tak |
| Zagęszczacze i konserwanty: | Nie |
| Opakowanie: | torebka |
| Sposób przechowywania: | temperatura pokojowa |
| Sposób przechowywania po otwarciu: | temperatura pokojowa |
| Produkt importowany: | Tak |
| Blokada wysyłki przed weekendem/świętem: | Nie |
| Tabela wartości odżywczych / 100g | |
|---|---|
| Wartość energetyczna: | 351 kcal |
| Tłuszcz: | 1 g |
| W tym tłuszcze nasycone: | 0,3 g |
| Węglowodany: | 70 g |
| W tym cukry: | 4 g |
| Białko: | 14 g |
| Sól: | 0,02 g |
Zakupy hurtowe
Dostawa
Koszty dostawy — Polska
| Forma dostawy | Koszt dostawy przy płatności z góry | Koszt dostawy za pobraniem | Darmowa dostawa |
|---|---|---|---|
| InPost Paczkomaty 24/7 | od 10,10 zł | - | od 250 zł |
| Kurier DHL | od 13,92 zł | od 23,92 zł | od 250 zł |
Koszty dostawy — Europa
| Kraj dostawy | Koszt dostawy | Darmowa dostawa |
|---|---|---|
| Unia Europejska / Kurier DHL | od 21 zł | brak darmowej dostawy |
UWAGA: W piątki nie wysyłamy produktów wymagających przechowywania w lodówce oraz chleba.
Jeśli złożysz zamówienie z takimi produktami w czwartek po godzinie 13:00, wyślemy je w poniedziałek.
