
Makaron bezglutenowy do lasagne - Garofalo
Zyskaj więcej!
Kupując ten produkt zyskujesz w programie lojalnościowymSzybka dostawa!
Opis
Makaron bezglutenowy do lasagne - Garofalo
W kuchni włoskiej lasagne zajmuje szczególne miejsce. Prostokątne płaty makaronu w wyjątkowy sposób potrafią wydobyć smaki tradycji. Marka Garofalo przygotowała znakomity makaron bezglutenowy do lasagne. Produkt wyróżnia się prostym, naturalnym składem, pozbawionym sztucznych dodatków takich jak: konserwanty, czy polepszacze smaku. Znajdziesz w nim: kukurydzę, brązowy ryż i komosę ryżową. Bezglutenowy arkusz lasagne jest bardzo wytrzymały, dlatego też bez problemu przyjmie każdy sos. Produkt importowaliśmy prosto z Włoch. Masa netto: 250 g.
Szczegóły
| Informacje | |
|---|---|
| Marka: | Garofalo |
| SKU: | P8000139935367 |
| Składniki: | Mąka kukurydziana (50,4%) , mąka ryżowa łuskana (22%), mąka ryżowa (21,4%), skrobia ziemniaczana, mąka z komosy ryżowej (3%), stabilizator: mono i diglicerydy kwasów tłuszczowych E471. Może zawierać soję. |
| Gramatura: | 250 g |
| Data ważności: | nie mniej niż 9 miesięcy |
| Tylko naturalne składniki: | Tak |
| Zagęszczacze i konserwanty: | Nie |
| Opakowanie: | kartonik |
| Sposób przechowywania: | temperatura pokojowa |
| Sposób przechowywania po otwarciu: | temperatura pokojowa |
| Produkt importowany: | Tak |
| Blokada wysyłki przed weekendem/świętem: | Nie |
| Tabela wartości odżywczych / 100g | |
|---|---|
| Wartość energetyczna: | 358 kcal |
| Tłuszcz: | 1,8 g |
| W tym tłuszcze nasycone: | 0,3 g |
| Węglowodany: | 77 g |
| W tym cukry: | 0,9 g |
| Białko: | 7 g |
| Sól: | 0,01 g |
Zakupy hurtowe
Dostawa
Koszty dostawy — Polska
| Forma dostawy | Koszt dostawy przy płatności z góry | Koszt dostawy za pobraniem | Darmowa dostawa |
|---|---|---|---|
| InPost Paczkomaty 24/7 | od 10,10 zł | - | od 250 zł |
| Kurier DHL | od 13,92 zł | od 23,92 zł | od 250 zł |
Koszty dostawy — Europa
| Kraj dostawy | Koszt dostawy | Darmowa dostawa |
|---|---|---|
| Unia Europejska / Kurier DHL | od 21 zł | brak darmowej dostawy |
UWAGA: W piątki nie wysyłamy produktów wymagających przechowywania w lodówce oraz chleba.
Jeśli złożysz zamówienie z takimi produktami w czwartek po godzinie 13:00, wyślemy je w poniedziałek.
