
Włoski majonez z oliwkami i kaparami - Tigullio
Zyskaj więcej!
Kupując ten produkt zyskujesz w programie lojalnościowymSzybka dostawa!
Chwilowo wyprzedany
Pozostaw swój e-mail. Powiadomimy Cię, gdy produkt wróci do sprzedaży.
Opis
Włoski sos przypominający w smaku i konsystencji nasz majonez. Tigullio Olive E Capperi zrobiony jest na bazie oleju słonecznikowego, w składzie nie ma oleju palmowego. Ma dodane zblendowane oliwki i kapary.
Po otwarciu przechowywać w lodówce.
Szczegóły
| Informacje | |
|---|---|
| Marka: | Inna marka |
| SKU: | p8000050024638 |
| Składniki: | Olej słonecznikowy, pasta z czarnych oliwek (oliwki Leccino 17,9%, oliwki Taggiasca 1%, sól, olej słonecznikowy, regulator kwasowości: kwas mlekowy), oliwki zielone 18%, ziemniaki, syrop glukozowy, serwatka w proszku (z mleka), kapary 2%, migdały, błonnik ziemniaczany, pietruszka, sól, barwnik: karmel; białko mleka, regulator kwasowości: kwas mlekowy. Może zawierać śladowe ilości: innych orzechów i jajka. |
| Gramatura: | 190 g |
| Data ważności: | nie mniej niż pół roku |
| Tylko naturalne składniki: | Nie |
| Zagęszczacze i konserwanty: | Nie |
| Opakowanie: | szklany słoik |
| Sposób przechowywania: | temperatura pokojowa |
| Sposób przechowywania po otwarciu: | temperatura do 5 st. C. |
| Produkt importowany: | Tak |
| Blokada wysyłki przed weekendem/świętem: | Nie |
| Tabela wartości odżywczych / 100g | |
|---|---|
| Wartość energetyczna: | 455 kcal |
| Tłuszcz: | 43 g |
| W tym tłuszcze nasycone: | 4,5 g |
| Węglowodany: | 14 g |
| W tym cukry: | 7,7 g |
| Białko: | 1,8 g |
| Sól: | 3,1 g |
Zakupy hurtowe
Dostawa
Koszty dostawy — Polska
| Forma dostawy | Koszt dostawy przy płatności z góry | Koszt dostawy za pobraniem | Darmowa dostawa |
|---|---|---|---|
| InPost Paczkomaty 24/7 | od 10,10 zł | - | od 250 zł |
| Kurier DHL | od 13,92 zł | od 23,92 zł | od 250 zł |
Koszty dostawy — Europa
| Kraj dostawy | Koszt dostawy | Darmowa dostawa |
|---|---|---|
| Unia Europejska / Kurier DHL | od 21 zł | brak darmowej dostawy |
UWAGA: W piątki nie wysyłamy produktów wymagających przechowywania w lodówce oraz chleba.
Jeśli złożysz zamówienie z takimi produktami w czwartek po godzinie 13:00, wyślemy je w poniedziałek.
