
Lemoniada brzoskwiniowa bez cukru - San Benedetto
Zyskaj więcej!
Kupując ten produkt zyskujesz w programie lojalnościowymSzybka dostawa!
Opis
Lemoniada brzoskwiniowa bez cukru - San Benedetto
Lemoniada brzoskwiniowa bez cukru marki San Benedetto to idealne rozwiązanie dla tych, którzy pragną cieszyć się orzeźwiającym smakiem napoju, jednocześnie unikając nadmiaru cukru. Lemoniada jest lekka, delikatnie gazowana i doskonale gasi pragnienie. Możesz cieszyć się nią jako orzeźwiającym napojem na co dzień, podczas spotkań z przyjaciółmi, czy w czasie pikników. Oryginalny produkt włoski zamknięty w plastikowej butelce o pojemności 750 ml.
Szczegóły
| Informacje | |
|---|---|
| Marka: | Inna marka |
| SKU: | p8001620018545 |
| Typ produktu: | Bez cukru |
| Oferta: | grill |
| Składniki: | Woda, Puree brzoskwiniowe 12%, Dwutlenek węgla, Zakwaszacz: kwas cytrynowy, Wzmacniacze smaku, Przeciwutleniacz: kwas askorbinowy, Stabilizator: skrobia sachrylanowa, Konserwant: sorbinian potasu, Sztuczny słodzik (sukraloza, cyklaminian sodu), Barwnik: beta-karoten |
| Gramatura: | 750 ml |
| Data ważności: | nie mniej niż 9 miesięcy |
| Tylko naturalne składniki: | Nie |
| Zagęszczacze i konserwanty: | Nie |
| Opakowanie: | plastikowa butelka |
| Sposób przechowywania: | temperatura pokojowa |
| Sposób przechowywania po otwarciu: | temperatura do 5 st. C. |
| Produkt importowany: | Tak |
| Blokada wysyłki przed weekendem/świętem: | Nie |
| Tabela wartości odżywczych / 100g | |
|---|---|
| Wartość energetyczna: | 6 kcal |
| Węglowodany: | 0,9 g |
| W tym cukry: | 0,9 g |
| Białko: | 0,1 g |
Zakupy hurtowe
Dostawa
Koszty dostawy — Polska
| Forma dostawy | Koszt dostawy przy płatności z góry | Koszt dostawy za pobraniem | Darmowa dostawa |
|---|---|---|---|
| InPost Paczkomaty 24/7 | od 10,10 zł | - | od 250 zł |
| Kurier DHL | od 13,92 zł | od 23,92 zł | od 250 zł |
Koszty dostawy — Europa
| Kraj dostawy | Koszt dostawy | Darmowa dostawa |
|---|---|---|
| Unia Europejska / Kurier DHL | od 21 zł | brak darmowej dostawy |
UWAGA: W piątki nie wysyłamy produktów wymagających przechowywania w lodówce oraz chleba.
Jeśli złożysz zamówienie z takimi produktami w czwartek po godzinie 13:00, wyślemy je w poniedziałek.
