
Lemon Soda Mojito - włoski napój gazowany
Zyskaj więcej!
Kupując ten produkt zyskujesz w programie lojalnościowymSzybka dostawa!
Opis
Lemon Soda Mojito Fonti di Crodo - lemoniada o smaku mohito w puszce
Aromatyczna Lemon Soda o smaku mohito to gazowany napój w puszce przygotowany na bazie cytryn i mięty. Wyróżnia się przede wszystkim bardzo dobrym składem - jest wolny od sztucznych konserwantów, barwników czy aromatów zapachowych. To klasyczna włoska receptura sprawia, że Lemon Soda Mojito Fonti di Crodo tak doskonale gasi pragnienie. Produkt dostępny jest w puszce o pojemności 330 ml.
Poczuj orzeźwienie z włoskim napojem gazowanym
Pozwól sobie wrócić zmysłami do słonecznej Italii. Napój ten najlepiej smakuje, gdy jest serwowany wprost z lodówki albo po prostu z lodem. Świetnie gasi pragnienie. Jako że Lemon Soda Mojito to napój bezalkoholowy, możesz zaproponować go również dzieciom. Orzeźwiająca lemoniada w puszce pozwoli Ci też bardzo łatwo przygotować klasyczne drinki - wystarczy, że do szklanki dodasz odpowiedni alkohol we właściwych proporcjach.
Napój bezalkoholowy Lemon Soda Mojito 330 ml - co go wyróżnia?
Lemon soda to klasyka włoskich napojów. Ten konkretny pozbawiony jest konserwantów. Napój został przygotowany ze starannie wyselekcjonowanych, wysokogatunkowych cytryn. Dzięki temu jest jeszcze bardziej aromatyczny i zachwyca swoim smakiem.
Szczegóły
| Informacje | |
|---|---|
| Marka: | Lemon Soda |
| SKU: | P8000845065457 |
| Składniki: | naturalna woda mineralna "Fonti di Crodo-Lisiel", sok cytrynowy z koncentratu (9.7%), cukier, syrop glukozowo-fruktozowy, sok cytrynowy z miąższem (2,3%) dwutlenek węgla, naturalne aromaty ( w tym mięta i limonka) |
| Data ważności: | nie mniej niż 3 miesiące |
| Tylko naturalne składniki: | Nie |
| Zagęszczacze i konserwanty: | Nie |
| Opakowanie: | - |
| Objętość netto: | 330 ml |
| Sposób przechowywania: | temperatura pokojowa |
| Sposób przechowywania po otwarciu: | temperatura do 5 st. C. |
| Produkt importowany: | Tak |
| Blokada wysyłki przed weekendem/świętem: | Nie |
| Tabela wartości odżywczych / 100g | |
|---|---|
| Wartość energetyczna: | 228 kj/ 54 kcal |
| Tłuszcz: | 0.0 g |
| W tym tłuszcze nasycone: | 0.0 g |
| Węglowodany: | 13 g |
| W tym cukry: | 12 g |
| Białko: | 0.0 g |
| Sól: | 0.0 g |
Zakupy hurtowe
Dostawa
Koszty dostawy — Polska
| Forma dostawy | Koszt dostawy przy płatności z góry | Koszt dostawy za pobraniem | Darmowa dostawa |
|---|---|---|---|
| InPost Paczkomaty 24/7 | od 10,10 zł | - | od 250 zł |
| Kurier DHL | od 13,92 zł | od 23,92 zł | od 250 zł |
Koszty dostawy — Europa
| Kraj dostawy | Koszt dostawy | Darmowa dostawa |
|---|---|---|
| Unia Europejska / Kurier DHL | od 21 zł | brak darmowej dostawy |
UWAGA: W piątki nie wysyłamy produktów wymagających przechowywania w lodówce oraz chleba.
Jeśli złożysz zamówienie z takimi produktami w czwartek po godzinie 13:00, wyślemy je w poniedziałek.
