
Kukurydziane chrupki arachidowe - Miva Nitra Chrumky
Zyskaj więcej!
Kupując ten produkt zyskujesz w programie lojalnościowymSzybka dostawa!
Opis
Kukurydziane chrupki arachidowe - Miva Nitra Chrumky
Kto nie próbował chrupków Chrumky, ten niech żałuje! Przysmak zachwyca nie tylko wyjątkowym smakiem, ale także naturalnym składem, pozbawionym sztucznych dodatków. Chrupki Miva Nitra Chrumky zawierają 55 % kukurydzy, 35 % orzechów, olej rzepakowy i kokosowy oraz sól. Ten smakołyk szczególnie posmakuje dzieciom! Chrumky są lekkie, smaczne i chrupiące. Idealnie sprawdzą się jako przekąska na niemal każde spotkanie towarzyskie. Produkt słowacki. Masa netto: 60 g.
Szczegóły
| Informacje | |
|---|---|
| Marka: | Inna marka |
| SKU: | p8588000124213 |
| Składniki: | specjalna mąka kukurydziana 55%, pokruszone prażone orzeszki ziemne 33%, oleje roślinne [rzepakowy, oleje całkowicie uwodornione (rzepakowy, kokosowy)], sól. |
| Gramatura: | 60 g |
| Data ważności: | nie mniej niż 9 miesięcy |
| Tylko naturalne składniki: | Nie |
| Zagęszczacze i konserwanty: | Nie |
| Opakowanie: | torebka |
| Sposób przechowywania: | temperatura pokojowa |
| Sposób przechowywania po otwarciu: | temperatura pokojowa |
| Produkt importowany: | Nie |
| Blokada wysyłki przed weekendem/świętem: | Nie |
| Tabela wartości odżywczych / 100g | |
|---|---|
| Wartość energetyczna: | 538 kcal |
| Tłuszcz: | 32 g |
| W tym tłuszcze nasycone: | 9,7 g |
| Węglowodany: | 49 g |
| W tym cukry: | 1,3 g |
| Białko: | 13 g |
| Sól: | 1,5 g |
Zakupy hurtowe
Dostawa
Koszty dostawy — Polska
| Forma dostawy | Koszt dostawy przy płatności z góry | Koszt dostawy za pobraniem | Darmowa dostawa |
|---|---|---|---|
| InPost Paczkomaty 24/7 | od 10,10 zł | - | od 250 zł |
| Kurier DHL | od 13,92 zł | od 23,92 zł | od 250 zł |
Koszty dostawy — Europa
| Kraj dostawy | Koszt dostawy | Darmowa dostawa |
|---|---|---|
| Unia Europejska / Kurier DHL | od 21 zł | brak darmowej dostawy |
UWAGA: W piątki nie wysyłamy produktów wymagających przechowywania w lodówce oraz chleba.
Jeśli złożysz zamówienie z takimi produktami w czwartek po godzinie 13:00, wyślemy je w poniedziałek.
