
Cannoli Siciliani duże
Zyskaj więcej!
Kupując ten produkt zyskujesz w programie lojalnościowymSzybka dostawa!
Opis
Ciasteczka Cannoli Siciliani
W naszej ofercie możesz kupić przepyszne oryginalne włoskie ciasteczka Cannoli Siciliani wyprodukowane na Sycylii. Cannoli to nic innego, jak typowy włoski smakołyk w postaci kruchych rurek, smażonych w głębokim tłuszczu. Rurki wypełnia się znakomitym nadzieniem na bazie ricotty. W opakowaniu mieści się 6 sztuk pustych rurek o wadze 160 g. Jedno Cannoli ma długość około 13 cm. Produkt importowany z Włoch.
Szczegóły
| Informacje | |
|---|---|
| Marka: | Inna marka |
| SKU: | P8004168000836 |
| Składniki: | mąka pszenna miękka typ "0", wino, smalec, cukier, sól, aromaty, cukier karmelizowany |
| Gramatura: | 160 g |
| Data ważności: | nie mniej niż pół roku |
| Tylko naturalne składniki: | Nie |
| Zagęszczacze i konserwanty: | Nie |
| Opakowanie: | - |
| Sposób przechowywania: | temperatura pokojowa |
| Sposób przechowywania po otwarciu: | temperatura pokojowa |
| Produkt importowany: | Tak |
| Blokada wysyłki przed weekendem/świętem: | Nie |
| Tabela wartości odżywczych / 100g | |
|---|---|
| Wartość energetyczna: | 420 kcal |
| Tłuszcz: | 22 g |
| W tym tłuszcze nasycone: | 6,9 g |
| Węglowodany: | 59 g |
| W tym cukry: | 7,9 g |
| Białko: | 14 g |
| Sól: | 1,2 g |
Zakupy hurtowe
Dostawa
Koszty dostawy — Polska
| Forma dostawy | Koszt dostawy przy płatności z góry | Koszt dostawy za pobraniem | Darmowa dostawa |
|---|---|---|---|
| InPost Paczkomaty 24/7 | od 10,10 zł | - | od 250 zł |
| Kurier DHL | od 13,92 zł | od 23,92 zł | od 250 zł |
Koszty dostawy — Europa
| Kraj dostawy | Koszt dostawy | Darmowa dostawa |
|---|---|---|
| Unia Europejska / Kurier DHL | od 21 zł | brak darmowej dostawy |
UWAGA: W piątki nie wysyłamy produktów wymagających przechowywania w lodówce oraz chleba.
Jeśli złożysz zamówienie z takimi produktami w czwartek po godzinie 13:00, wyślemy je w poniedziałek.
