
Krem z karczochów i trufli - San Michele
Zyskaj więcej!
Kupując ten produkt zyskujesz w programie lojalnościowymSzybka dostawa!
Chwilowo wyprzedany
Pozostaw swój e-mail. Powiadomimy Cię, gdy produkt wróci do sprzedaży.
Opis
Krem z karczochów i trufli - San Michele
Poznaj wyrafinowany smak włoskiego kremu przygotowanego z wysokiej jakości składników takich jak świeże karczochy i trufle, które zostały dobrane tak, by zapewnić doskonały smak i aromat. Krem idealnie sprawdzi się do smarowania pieczywa oraz tostów, jak i również można wykorzystać go jako składnik sosów do makaronu czy mięsa. Połączenie delikatnych, orzechowych karczochów z wyrazistymi truflami tworzy niezapomniany smak, któremu ciężko się oprzeć. Oryginalny włoski produkt zamknięty w szklanym słoiczku. Masa netto: 80 g.
Szczegóły
| Informacje | |
|---|---|
| Marka: | Inna marka |
| SKU: | P8033020490133 |
| Składniki: | letnia trufla (Tuber aestivum Vitt.) 65% wybranych obszarów zbioru Molise III, oliwa z oliwek, sól, aromat. |
| Gramatura: | 80 g |
| Data ważności: | nie mniej niż 9 miesięcy |
| Tylko naturalne składniki: | Nie |
| Zagęszczacze i konserwanty: | Nie |
| Opakowanie: | szklany słoik |
| Sposób przechowywania: | temperatura pokojowa |
| Sposób przechowywania po otwarciu: | temperatura do 5 st. C. |
| Produkt importowany: | Tak |
| Blokada wysyłki przed weekendem/świętem: | Nie |
| Tabela wartości odżywczych / 100g | |
|---|---|
| Wartość energetyczna: | 321 kcal |
| Tłuszcz: | 32,9 g |
| W tym tłuszcze nasycone: | 4,5 g |
| Węglowodany: | 0,1 g |
| W tym cukry: | 0,1 g |
| Białko: | 3 g |
| Sól: | 1 g |
Zakupy hurtowe
Dostawa
Koszty dostawy — Polska
| Forma dostawy | Koszt dostawy przy płatności z góry | Koszt dostawy za pobraniem | Darmowa dostawa |
|---|---|---|---|
| InPost Paczkomaty 24/7 | od 10,10 zł | - | od 250 zł |
| Kurier DHL | od 13,92 zł | od 23,92 zł | od 250 zł |
Koszty dostawy — Europa
| Kraj dostawy | Koszt dostawy | Darmowa dostawa |
|---|---|---|
| Unia Europejska / Kurier DHL | od 21 zł | brak darmowej dostawy |
UWAGA: W piątki nie wysyłamy produktów wymagających przechowywania w lodówce oraz chleba.
Jeśli złożysz zamówienie z takimi produktami w czwartek po godzinie 13:00, wyślemy je w poniedziałek.
