
Krem słony karmel
Zyskaj więcej!
Kupując ten produkt zyskujesz w programie lojalnościowymSzybka dostawa!
Opis
Krem słony karmel Schronisko Bukowina
Krem Słony Karmel łączy słodycz karmelu z delikatną nutą soli, tworząc wyrazisty, a jednocześnie zbalansowany smak. Ma gładką, kremową konsystencję i nie zawiera sztucznych barwników ani konserwantów.
Do czego wykorzystać krem słony karmel?
Ten krem sprawdzi się fenomenalnie jako wykwintny dodatek do porannych naleśników oraz puszystych gofrów. To także fantastyczna propozycja dla cukierników i miłośników domowych wypieków. Rozsmaruj go na biszkoptach, by stworzyć przepyszny tort, lub wykorzystaj jako bogate nadzienie do kruchych babeczek czy tart. Nawet proste, ucierane ciasto zyska dzięki niemu zupełnie nowy wymiar.
Krem słony karmel to także obłędna baza do wielowarstwowych deserów w pucharku. Rewelacyjnie sprawdza się w towarzystwie składników, gdzie pojawia się gorzki akcent ciemnej czekolady – to zasługa idealnego połączenia słodyczy i słoności. Jako gęsta polewa, genialnie podbija także smak rzemieślniczych lodów.
Przechowywanie i serwowanie
Gęsty krem został zamknięty w wygodne, estetyczne opakowanie. Aby zachować jego optymalną teksturę, ważne są odpowiednie zasady przechowywania. Najlepsza do łatwego rozsmarowywania na pieczywie jest temperatura pokojowa. Choć po otwarciu słoiczka niektórzy preferują trzymać go w lodówce, by nabrał bardziej zwartej, przypominającej gęstą krówkę konsystencji.
Najważniejsze cechy
-
Połączenie karmelu i soli w kremowej formie.
-
Gładka konsystencja, łatwa do rozsmarowania.
-
Bez sztucznych barwników i konserwantów.
-
Odpowiedni do deserów, wypieków i słodkich przekąsek.
Szczegóły
| Informacje | |
|---|---|
| Marka: | Schronisko Bukowina |
| SKU: | P5908252815975 |
| Podmiot wprowadzający produkt na rynek: | Schronisko Bukowina - Tatry Wysokie Łukasz Zadylak Spółka Komandytowo-Akcyjna z siedzibą w Bukowinie Tatrzańskiej, ul. T. Kościuszki 94, 34-530 Bukowina Tatrzańska |
| Składniki: | cukier ekologiczny, olej roślinny (słonecznikowy), odtłuszczone mleko w proszku, warzywa tłuszcz (masło kakaowe), maltodekstryna, cukier karmelizowany 1,5%, masło w proszku 1%, sól 0,5%, emulgator: lecytyna słonecznikowa. |
| Gramatura: | 200 g |
| Data ważności: | nie mniej niż 3 miesiące |
| Tylko naturalne składniki: | Tak |
| Zagęszczacze i konserwanty: | Nie |
| Opakowanie: | szklany słoik |
| Sposób przechowywania: | temperatura pokojowa |
| Sposób przechowywania po otwarciu: | temperatura do 5 st. C. |
| Produkt importowany: | Nie |
| Blokada wysyłki przed weekendem/świętem: | Nie |
| Tabela wartości odżywczych / 100g | |
|---|---|
| Wartość energetyczna: | 570 kcal |
| Tłuszcz: | 36 g |
| W tym tłuszcze nasycone: | 9 g |
| Węglowodany: | 56 g |
| W tym cukry: | 49 g |
| Białko: | 5,5 g |
| Sól: | 1,3 g |
Zakupy hurtowe
Dostawa
Koszty dostawy — Polska
| Forma dostawy | Koszt dostawy przy płatności z góry | Koszt dostawy za pobraniem | Darmowa dostawa |
|---|---|---|---|
| InPost Paczkomaty 24/7 | od 10,10 zł | - | od 250 zł |
| Kurier DHL | od 13,92 zł | od 23,92 zł | od 250 zł |
Koszty dostawy — Europa
| Kraj dostawy | Koszt dostawy | Darmowa dostawa |
|---|---|---|
| Unia Europejska / Kurier DHL | od 21 zł | brak darmowej dostawy |
UWAGA: W piątki nie wysyłamy produktów wymagających przechowywania w lodówce oraz chleba.
Jeśli złożysz zamówienie z takimi produktami w czwartek po godzinie 13:00, wyślemy je w poniedziałek.
