
Krakersy mini Bites Quinoa&Chia 250g - Gullon
Zyskaj więcej!
Kupując ten produkt zyskujesz w programie lojalnościowymSzybka dostawa!
Opis
Krakersy Mini Bites Quinoa & Chia 250 g – lekka i chrupiąca przekąska
Krakersy Mini Bites Quinoa & Chia od Gullon to wyjątkowo smaczne, małe krakersy o delikatnej chrupkości, przygotowane z dodatkiem nasion quinoa i chia, które nadają im charakterystyczny smak i ciekawą strukturę. Doskonale sprawdzają się jako szybka przekąska lub dodatek do dań.
Zastosowanie
Krakersy można podawać samodzielnie jako przekąskę, dodawać do sałatek i zup, komponować z serami lub hummusem, a także wykorzystać jako chrupiący element kanapek i tapas.
Najważniejsze cechy
• Chrupkie i lekkie
• Z dodatkiem nasion quinoa i chia
• Uniwersalne w zastosowaniu
• Opakowanie 250 g
Szczegóły
| Informacje | |
|---|---|
| Marka: | Gullon |
| SKU: | P8410376051940 |
| Składniki: | mąka pszenna, wysoko oleinowy olej słonecznikowy 17%, błonnik roślinny, cukier syrop słodowy (jęczmień i pszenica), nasiona chia (Szałwia hiszpańska) 3,5%, siemię lniane, nasiona quinoa 3,5%, sól 2,5%, substancja spulchniająca: wodorowęglan sodu, wodorowęglan amonu, czosnek w proszku, suszone oregano, przeciwutleniacz: disiarczan sodu i ekstrakt bogaty w tokoferole (witamina E) |
| Gramatura: | 250 g |
| Tylko naturalne składniki: | Nie |
| Zagęszczacze i konserwanty: | Nie |
| Produkt importowany: | Tak |
| Blokada wysyłki przed weekendem/świętem: | Nie |
| Tabela wartości odżywczych / 100g | |
|---|---|
| Wartość energetyczna: | 2006 kj/ 479 kcal |
| Tłuszcz: | 22 g |
| W tym tłuszcze nasycone: | 2 g |
| Węglowodany: | 58 g |
| W tym cukry: | 6.2 g |
| Białko: | 8.2 g |
| Sól: | 2.8 g |
Zakupy hurtowe
Dostawa
Koszty dostawy — Polska
| Forma dostawy | Koszt dostawy przy płatności z góry | Koszt dostawy za pobraniem | Darmowa dostawa |
|---|---|---|---|
| InPost Paczkomaty 24/7 | od 10,10 zł | - | od 250 zł |
| Kurier DHL | od 13,92 zł | od 23,92 zł | od 250 zł |
Koszty dostawy — Europa
| Kraj dostawy | Koszt dostawy | Darmowa dostawa |
|---|---|---|
| Unia Europejska / Kurier DHL | od 21 zł | brak darmowej dostawy |
UWAGA: W piątki nie wysyłamy produktów wymagających przechowywania w lodówce oraz chleba.
Jeśli złożysz zamówienie z takimi produktami w czwartek po godzinie 13:00, wyślemy je w poniedziałek.
