
Włoskie krakersy do sałatek - Mulino Bianco
Zyskaj więcej!
Kupując ten produkt zyskujesz w programie lojalnościowymSzybka dostawa!
Opis
Włoskie krakersy Mulino Bianco do sałatek. Nie solone na powierzchni. Bardzo delikatne i lekkie. Duże opakowanie 500 gramów. Produkt włoski.
Po otwarciu przechowywać w ciemnym miejscu.
Szczegóły
| Informacje | |
|---|---|
| Marka: | Mulino Bianco |
| SKU: | P8076809516648 |
| Składniki: | mąka pszenna 96g*, olej słonecznikowy, ekstrakt słodu jęczmiennego i kukurydzianego, sól, regulator kwasowości: wodorowęglan sodu, słód jęczmienny, drożdże matki (pszenne) 0,5g*, drożdże |
| Gramatura: | 500 g |
| Data ważności: | data widoczna w opisie |
| Tylko naturalne składniki: | Tak |
| Zagęszczacze i konserwanty: | Nie |
| Opakowanie: | - |
| Sposób przechowywania: | temperatura pokojowa |
| Sposób przechowywania po otwarciu: | temperatura pokojowa |
| Produkt importowany: | Tak |
| Blokada wysyłki przed weekendem/świętem: | Nie |
| Tabela wartości odżywczych / 100g | |
|---|---|
| Wartość energetyczna: | 439 kcal |
| Tłuszcz: | 13 g |
| W tym tłuszcze nasycone: | 1,6 g |
| Węglowodany: | 68 g |
| W tym cukry: | 2,5 g |
| Białko: | 10 g |
| Sól: | 1,7 g |
Zakupy hurtowe
Dostawa
Koszty dostawy — Polska
| Forma dostawy | Koszt dostawy przy płatności z góry | Koszt dostawy za pobraniem | Darmowa dostawa |
|---|---|---|---|
| InPost Paczkomaty 24/7 | od 10,10 zł | - | od 250 zł |
| Kurier DHL | od 13,92 zł | od 23,92 zł | od 250 zł |
Koszty dostawy — Europa
| Kraj dostawy | Koszt dostawy | Darmowa dostawa |
|---|---|---|
| Unia Europejska / Kurier DHL | od 21 zł | brak darmowej dostawy |
UWAGA: W piątki nie wysyłamy produktów wymagających przechowywania w lodówce oraz chleba.
Jeśli złożysz zamówienie z takimi produktami w czwartek po godzinie 13:00, wyślemy je w poniedziałek.
