window.dataLayer = window.dataLayer || []; function gtag() {dataLayer.push(arguments);} gtag('js', new Date()); gtag('set', {'currency': 'PLN'}); gtag('set', {'link_attribution': true}); gtag('set', {'anonymize_ip': false}); gtag('set', {'allow_ad_personalization_signals': true}); gtag('config', 'UA-114195288-1'); //Second tag id gtag('config', 'UA-114195288-4'); !function(f,b,e,v,n,t,s){if(f.fbq)return;n=f.fbq=function(){n.callMethod? n.callMethod.apply(n,arguments):n.queue.push(arguments)};if(!f._fbq)f._fbq=n; n.push=n;n.loaded=!0;n.version='2.0';n.queue=[];t=b.createElement(e);t.async=!0; t.src=v;s=b.getElementsByTagName(e)[0];s.parentNode.insertBefore(t,s)}(window, document,'script','https://connect.facebook.net/en_US/fbevents.js'); fbq('init', '540500750323144'); fbq('track', "PageView"); (function(w,d,s,l,i){w[l]=w[l]||[];w[l].push({'gtm.start': new Date().getTime(),event:'gtm.js'});var f=d.getElementsByTagName(s)[0], j=d.createElement(s),dl=l!='dataLayer'?'&l='+l:'';j.async=true;j.src= 'https://www.googletagmanager.com/gtm.js?id='+i+dl;f.parentNode.insertBefore(j,f); })(window,document,'script','dataLayer','GTM-NS4RX3L'); dataLayer.push({"ecommerce":{"currencyCode":"PLN"}});

Konkurs „Przyjaciel Schroniska”

Weź udział w konkursie i wygraj voucher na 300 złotych do naszego sklepu internetowego!

Co należy zrobić?

1. Pokaż nam, jak gotujesz ze Schroniskiem Bukowina - sfotografuj siebie, jak kuchcisz coś z naszych produktów i opublikuj zdjęcie na Facebooku lub na Instagramie.

2. Pamiętaj, aby na zdjęciu znalazły się produkty ze Spiżarni Schroniska Bukowina oraz Ty. Liczy się radość, jaką daje Ci gotowanie. Jeżeli uwielbiasz gotować z przyjaciółmi, dziećmi lub drugą połówką, to również możesz to pokazać.

3. Koniecznie umieść w opisie hasztagi #przyjacielschroniska oraz #taktomy, żebyśmy mogli zobaczyć Twój post.

Konkurs trwa do 02.10.2022 do godziny 23:59. Następnie wyłonimy 5 zwycięzców, z których każdy otrzyma voucher o wartości 300 złotych do wykorzystania w naszym sklepie internetowym. O wygranej poinformujemy w komentarzu pod zdjęciem oraz w stories.

Czekamy na Wasze piękne zdjęcia.

Regulamin znajdziecie tutaj: kliknij.