
Konfitura z rokitnika
Zyskaj więcej!
Kupując ten produkt zyskujesz w programie lojalnościowymSzybka dostawa!
Opis
Konfitura z rokitnika – 250 g
Wyjątkowa konfitura przygotowana z owoców rokitnika i cukru. Jej intensywny smak łączy w sobie nuty cytrusowe z delikatną słodyczą, tworząc niepowtarzalne połączenie, które zaskakuje i zachwyca.
Z czym sprawdzi się najlepiej
Świetnie smakuje na kromce świeżego chleba czy chrupiącej grzance. Może być także dodatkiem do deserów – serników, tart czy lodów. Sprawdza się w ciepłych napojach, a jej oryginalny charakter nada ciekawą nutę marynatom i glazurom do mięs.
Najważniejsze cechy
• Konfitura z owoców rokitnika z dodatkiem cukru
• Wyjątkowy smak – połączenie cytrusowej kwaskowości i lekkiej słodyczy
• Idealna do pieczywa, deserów, napojów i dań wytrawnych
• Tylko dwa składniki – owoce rokitnika i cukier
• Elegancki słoik 250 g – praktyczny i estetyczny
Szczegóły
| Informacje | |
|---|---|
| Marka: | Schronisko Bukowina |
| SKU: | P5908252810253 |
| Podmiot wprowadzający produkt na rynek: | Schronisko Bukowina - Tatry Wysokie Łukasz Zadylak Spółka Komandytowo-Akcyjna z siedzibą w Bukowinie Tatrzańskiej, ul. T. Kościuszki 94, 34-530 Bukowina Tatrzańska |
| Składniki: | owoce rokitnika, cukier |
| Gramatura: | 250 g |
| Data ważności: | nie mniej niż pół roku |
| Tylko naturalne składniki: | Tak |
| Zagęszczacze i konserwanty: | Nie |
| Opakowanie: | szklany słoik |
| Sposób przechowywania: | temperatura pokojowa |
| Sposób przechowywania po otwarciu: | temperatura do 5 st. C. |
| Produkt importowany: | Nie |
| Blokada wysyłki przed weekendem/świętem: | Nie |
| Tabela wartości odżywczych / 100g | |
|---|---|
| Wartość energetyczna: | 160 kcal |
| Tłuszcz: | 7,4 g |
| Węglowodany: | 23 g |
| W tym cukry: | 23 g |
| Białko: | 0,5 g |
Zakupy hurtowe
Dostawa
Koszty dostawy — Polska
| Forma dostawy | Koszt dostawy przy płatności z góry | Koszt dostawy za pobraniem | Darmowa dostawa |
|---|---|---|---|
| InPost Paczkomaty 24/7 | od 10,10 zł | - | od 250 zł |
| Kurier DHL | od 13,92 zł | od 23,92 zł | od 250 zł |
Koszty dostawy — Europa
| Kraj dostawy | Koszt dostawy | Darmowa dostawa |
|---|---|---|
| Unia Europejska / Kurier DHL | od 21 zł | brak darmowej dostawy |
UWAGA: W piątki nie wysyłamy produktów wymagających przechowywania w lodówce oraz chleba.
Jeśli złożysz zamówienie z takimi produktami w czwartek po godzinie 13:00, wyślemy je w poniedziałek.
