
Konfitura z karmelizowanej czerwonej cebuli - Delizie di Calabria
Zyskaj więcej!
Kupując ten produkt zyskujesz w programie lojalnościowymSzybka dostawa!
Opis
Konfitura z karmelizowanej czerwonej cebuli - Delizie di Calabria
Konfitura z karmelizowanej czerwonej cebuli marki Delizie di Calabria to produkt pochodzący z miejscowości Tropea, znajdującej się w regionie Kalabria we Włoszech. Jest on objęty certyfikatem IGP, co oznacza, że jego produkcja, przetwarzanie i pochodzenie musi spełniać określone normy. Karmelizowane cebulki z Kalabrii uważane są za jedne z najlepszych cebulek na świecie i często wykorzystuje się je do przygotowania rożnego rodzaju potraw takich jak sałatki, pasty, czy sosy lub pizza. Konfitura z karmelizowanej czerwonej cebuli marki Delizie di Calabria to oryginalny produkt importowany bezpośrednio z Włoch, zamknięty w dużym, szklanym słoiku. Masa netto: 590 g.
Szczegóły
| Informacje | |
|---|---|
| Marka: | Inna marka |
| SKU: | P8007548013525 |
| Składniki: | "Cipolla Rossa di Tropea Calabria IGP" 68%, cukier, korektor kwasowości: kwas cytrynowy. |
| Gramatura: | 590 g |
| Data ważności: | nie mniej niż pół roku |
| Tylko naturalne składniki: | Nie |
| Zagęszczacze i konserwanty: | Nie |
| Opakowanie: | szklany słoik |
| Sposób przechowywania: | temperatura pokojowa |
| Sposób przechowywania po otwarciu: | temperatura do 5 st. C. |
| Produkt importowany: | Tak |
| Blokada wysyłki przed weekendem/świętem: | Nie |
| Tabela wartości odżywczych / 100g | |
|---|---|
| Wartość energetyczna: | 171 kcal |
| Węglowodany: | 40 g |
| W tym cukry: | 40 g |
| Białko: | 0,9 g |
| Sól: | 0,04 g |
Zakupy hurtowe
Dostawa
Koszty dostawy — Polska
| Forma dostawy | Koszt dostawy przy płatności z góry | Koszt dostawy za pobraniem | Darmowa dostawa |
|---|---|---|---|
| InPost Paczkomaty 24/7 | od 10,10 zł | - | od 250 zł |
| Kurier DHL | od 13,92 zł | od 23,92 zł | od 250 zł |
Koszty dostawy — Europa
| Kraj dostawy | Koszt dostawy | Darmowa dostawa |
|---|---|---|
| Unia Europejska / Kurier DHL | od 21 zł | brak darmowej dostawy |
UWAGA: W piątki nie wysyłamy produktów wymagających przechowywania w lodówce oraz chleba.
Jeśli złożysz zamówienie z takimi produktami w czwartek po godzinie 13:00, wyślemy je w poniedziałek.
