
Konfitura owoce Yuzu 400g - Allgroo
Zyskaj więcej!
Kupując ten produkt zyskujesz w programie lojalnościowymSzybka dostawa!
Opis
Herbata owocowa Yuzu 400 g – Allgroo
Herbata owocowa Yuzu marki Allgroo to wyjątkowa kompozycja przygotowana z suszonych owoców yuzu, połączonych z cukrem i delikatną fruktozą. Produkt w formie płynnej konfitury zachowuje intensywny aromat cytryny, pomarańczy i grapefruita oraz aksamitną konsystencję, która sprawia, że napój jest niezwykle aromatyczny i pełen egzotycznego charakteru.
Zastosowanie
Herbatę Yuzu można wykorzystywać do przygotowywania aromatycznych napojów, dodawać do gorącej wody lub herbaty, a także jako dodatek do deserów, naleśników, owsianki, smoothie czy jako baza do koktajli. Sprawdza się również jako słodki akcent w wypiekach lub do wzbogacenia smakowego serków i kremów.
Najważniejsze cechy
• 50% naturalnego owocu yuzu
• Intensywny, cytrusowy aromat
• Gładka, aksamitna konsystencja
Szczegóły
| Informacje | |
|---|---|
| Marka: | Allgroo |
| SKU: | P8805957017598 |
| Składniki: | Yuzu 50%, cukier, fruktoza, woda, regulator kwasowości: kwas cytrynowy, stabilizator: karegen |
| Gramatura: | 400 g |
| Tylko naturalne składniki: | Nie |
| Zagęszczacze i konserwanty: | Nie |
| Produkt importowany: | Nie |
| Blokada wysyłki przed weekendem/świętem: | Nie |
| Tabela wartości odżywczych / 100g | |
|---|---|
| Wartość energetyczna: | 1023 kJ/ 241 kcal |
| Tłuszcz: | <0.5 g |
| W tym tłuszcze nasycone: | <0.1 g |
| Węglowodany: | 60 g |
| W tym cukry: | 54 g |
| Białko: | <0.5 g |
| Sól: | 0.32 g |
Zakupy hurtowe
Dostawa
Koszty dostawy — Polska
| Forma dostawy | Koszt dostawy przy płatności z góry | Koszt dostawy za pobraniem | Darmowa dostawa |
|---|---|---|---|
| InPost Paczkomaty 24/7 | od 10,10 zł | - | od 250 zł |
| Kurier DHL | od 13,92 zł | od 23,92 zł | od 250 zł |
Koszty dostawy — Europa
| Kraj dostawy | Koszt dostawy | Darmowa dostawa |
|---|---|---|
| Unia Europejska / Kurier DHL | od 21 zł | brak darmowej dostawy |
UWAGA: W piątki nie wysyłamy produktów wymagających przechowywania w lodówce oraz chleba.
Jeśli złożysz zamówienie z takimi produktami w czwartek po godzinie 13:00, wyślemy je w poniedziałek.
