
Kiełbasa biała 180g - Schronisko Bukowina
Zyskaj więcej!
Kupując ten produkt zyskujesz w programie lojalnościowymSzybka dostawa!
Opis
Biała kiełbasa w słoiku – Schronisko Bukowina
Biała kiełbasa w słoiku ze Schronisko Bukowina to wyjątkowy produkt, który łączy w sobie tradycyjny smak i wysoką jakość. Przygotowana z 76% mięsa wieprzowego, zachwyca soczystą konsystencją i intensywnym aromatem. Delikatnie doprawiona naturalnymi przyprawami, dzięki którym ma wyrazisty, ale subtelny smak, idealnie balansujący pomiędzy mięsem a ziołami. Zamknięcie w szklanym słoiku pozwala na długotrwałe zachowanie świeżości, jednocześnie zatrzymując pełnię aromatów, co sprawia, że każda porcja jest równie pyszna, jak świeżo przygotowana.
Zastosowanie w kuchni
Biała kiełbasa w słoiku to prawdziwa wszechstronność w kuchni. Można ją podać zarówno na ciepło, jak i na zimno, co czyni ją idealnym rozwiązaniem na różne okazje. Świetnie komponuje się z pieczywem, tworząc pyszne śniadanie lub kolację. Doskonale smakuje w towarzystwie świeżych warzyw, takich jak kiszony ogórek, a także jako składnik większych dań, jak np. zapiekanki czy dodatek do gulaszu. W połączeniu z musztardą czy chrzanem staje się niezastąpioną przekąską na rodzinnych spotkaniach czy imprezach.
Najważniejsze cechy
• 76% mięsa wieprzowego
• Soczysta konsystencja i wyrazisty smak
• Gotowa do podgrzania i podania
Szczegóły
| Informacje | |
|---|---|
| Marka: | Schronisko Bukowina |
| SKU: | P5907796373170 |
| Podmiot wprowadzający produkt na rynek: | Schronisko Bukowina - Tatry Wysokie Łukasz Zadylak Spółka Komandytowo-Akcyjna z siedzibą w Bukowinie Tatrzańskiej, ul. T. Kościuszki 94, 34-530 Bukowina Tatrzańska |
| Składniki: | mięso wieprzowe 76%, woda, żelatyna wieprzowa, sól, peklosól (sól, substancja konserwująca: azotyn sodu (E250)), skrobia ziemniaczana, przyprawy, glukoza, białko wieprzowe, cukier, aromat, ekstrakty przypraw. |
| Tylko naturalne składniki: | Tak |
| Zagęszczacze i konserwanty: | Nie |
| Produkt importowany: | Nie |
| Blokada wysyłki przed weekendem/świętem: | Nie |
| Tabela wartości odżywczych / 100g | |
|---|---|
| Wartość energetyczna: | 174 kcal |
| Tłuszcz: | 12 g |
| W tym tłuszcze nasycone: | 4.9 g |
| Węglowodany: | 1.6 g |
| W tym cukry: | 1.3 g |
| Białko: | 15 g |
| Sól: | 1.9 g |
Zakupy hurtowe
Dostawa
Koszty dostawy — Polska
| Forma dostawy | Koszt dostawy przy płatności z góry | Koszt dostawy za pobraniem | Darmowa dostawa |
|---|---|---|---|
| InPost Paczkomaty 24/7 | od 10,10 zł | - | od 250 zł |
| Kurier DHL | od 13,92 zł | od 23,92 zł | od 250 zł |
Koszty dostawy — Europa
| Kraj dostawy | Koszt dostawy | Darmowa dostawa |
|---|---|---|
| Unia Europejska / Kurier DHL | od 21 zł | brak darmowej dostawy |
UWAGA: W piątki nie wysyłamy produktów wymagających przechowywania w lodówce oraz chleba.
Jeśli złożysz zamówienie z takimi produktami w czwartek po godzinie 13:00, wyślemy je w poniedziałek.
