
Włoskie karmelki miodowe - Ambrosoli
Zyskaj więcej!
Kupując ten produkt zyskujesz w programie lojalnościowymSzybka dostawa!
Opis
Włoskie cukierki miodowe, twarde karmelki. Trzy składniki: cukier, miód (23%) i syrop glukozowy, który zapobiega zcukrzaniu się cukierków.
Po otwarciu przechowywać w lodówce.
Szczegóły
| Informacje | |
|---|---|
| Marka: | Ambrosoli |
| SKU: | P8006450029037 |
| Składniki: | cukier, syrop glukozowy, miód (23%) |
| Gramatura: | 135 g |
| Data ważności: | nie mniej niż pół roku |
| Tylko naturalne składniki: | Tak |
| Zagęszczacze i konserwanty: | Nie |
| Opakowanie: | torebka |
| Sposób przechowywania: | temperatura pokojowa |
| Sposób przechowywania po otwarciu: | temperatura pokojowa |
| Produkt importowany: | Nie |
| Blokada wysyłki przed weekendem/świętem: | Nie |
| Tabela wartości odżywczych / 100g | |
|---|---|
| Wartość energetyczna: | 374 kcal |
| Tłuszcz: | 0,0 g |
| W tym tłuszcze nasycone: | 0,0 g |
| Węglowodany: | 93,5 g |
| W tym cukry: | 76,4 g |
| Białko: | 0,1 g |
| Sól: | 0,01 g |
Zakupy hurtowe
Dostawa
Koszty dostawy — Polska
| Forma dostawy | Koszt dostawy przy płatności z góry | Koszt dostawy za pobraniem | Darmowa dostawa |
|---|---|---|---|
| InPost Paczkomaty 24/7 | od 10,10 zł | - | od 250 zł |
| Kurier DHL | od 13,92 zł | od 23,92 zł | od 250 zł |
Koszty dostawy — Europa
| Kraj dostawy | Koszt dostawy | Darmowa dostawa |
|---|---|---|
| Unia Europejska / Kurier DHL | od 21 zł | brak darmowej dostawy |
UWAGA: W piątki nie wysyłamy produktów wymagających przechowywania w lodówce oraz chleba.
Jeśli złożysz zamówienie z takimi produktami w czwartek po godzinie 13:00, wyślemy je w poniedziałek.
