
Włoskie karczochy marynowane z pietruszką - Artigiana
Zyskaj więcej!
Kupując ten produkt zyskujesz w programie lojalnościowymSzybka dostawa!
Opis
Włoskie serca karczochów marynowane w zalewie z octu słonecznikowego i octu winnego. Doprawione pietruszką, solą, czosnkiem i oregano.
W zalewie jest jeszcze kwasek cytrynowy, który chroni karczochy przed ciemnieniem.
Szczegóły
| Informacje | |
|---|---|
| Marka: | Artgiana |
| SKU: | P8015721000217 |
| Składniki: | karczochy w całości (65%), olej z nasion słonecznika, ocet winny, sól, czosnek, pietruszka, oregano, zakwaszacz: kwas cytrynowy. |
| Gramatura: | 280 g |
| Data ważności: | 2 lata |
| Tylko naturalne składniki: | Tak |
| Zagęszczacze i konserwanty: | Nie |
| Opakowanie: | szklany słoik |
| Sposób przechowywania: | temperatura pokojowa |
| Sposób przechowywania po otwarciu: | temperatura do 5 st. C. |
| Produkt importowany: | Tak |
| Blokada wysyłki przed weekendem/świętem: | Nie |
| Tabela wartości odżywczych / 100g | |
|---|---|
| Wartość energetyczna: | 187,4 kcal |
| Tłuszcz: | 19,0 g |
| W tym tłuszcze nasycone: | 3,0 g |
| Węglowodany: | 1,9 g |
| W tym cukry: | 0,4 g |
| Białko: | 2,2 g |
| Sól: | 0,75 g |
Zakupy hurtowe
Dostawa
Koszty dostawy — Polska
| Forma dostawy | Koszt dostawy przy płatności z góry | Koszt dostawy za pobraniem | Darmowa dostawa |
|---|---|---|---|
| InPost Paczkomaty 24/7 | od 10,10 zł | - | od 250 zł |
| Kurier DHL | od 13,92 zł | od 23,92 zł | od 250 zł |
Koszty dostawy — Europa
| Kraj dostawy | Koszt dostawy | Darmowa dostawa |
|---|---|---|
| Unia Europejska / Kurier DHL | od 21 zł | brak darmowej dostawy |
UWAGA: W piątki nie wysyłamy produktów wymagających przechowywania w lodówce oraz chleba.
Jeśli złożysz zamówienie z takimi produktami w czwartek po godzinie 13:00, wyślemy je w poniedziałek.
