
Kapuśniak z wędzonką 410ml - Schronisko Bukowina
Zyskaj więcej!
Kupując ten produkt zyskujesz w programie lojalnościowymSzybka dostawa!
Wybierz metodę dostawy INPOST Paczkomaty 24/7 - Paczka w Weekend, a Twoje zamówienie zostanie dostarczone w sobotę.
Opłać zamówienie w ciagu , a wyślemy je jeszcze dzisiaj!Opis
Kapuśniak z Wędzonką – 400 ml
Kapuśniak z wędzonką to gotowe danie pełne smaku i aromatu, przygotowane z naturalnych składników w szklanym słoiku. Podstawę zupy stanowi wysokiej jakości kapusta kiszona, nadająca potrawie wyraźną, lekko kwaśną nutę, a wędzonka wprowadza głęboki, dymny aromat, który sprawia, że każda łyżka jest sycąca i satysfakcjonująca. Zupa powstała bez dodatku konserwantów i sztucznych aromatów, co pozwala cieszyć się prawdziwym, intensywnym smakiem.
Zastosowanie w kuchni
Produkt jest gotowy do podgrzania – wystarczy przełożyć zawartość słoika do garnka lub użyć mikrofalówki. Kapuśniak idealnie komponuje się z dodatkiem pieczywa, kaszą, ziemniakami lub świeżymi warzywami, tworząc pełnowartościowy, aromatyczny posiłek zarówno na obiad, jak i jako pożywna propozycja po dniu pełnym aktywności.
Najważniejsze cechy:
• Naturalne składniki, bez konserwantów i zbędnej chemii
• Wyrazisty aromat wędzonki i intensywny smak kiszonej kapusty
• Szklane opakowanie ułatwiające przechowywanie i podgrzewanie
Szczegóły
| Informacje | |
|---|---|
| Marka: | Schronisko Bukowina |
| SKU: | P5908080200530 |
| Podmiot wprowadzający produkt na rynek: | Schronisko Bukowina - Tatry Wysokie Łukasz Zadylak Spółka Komandytowo-Akcyjna z siedzibą w Bukowinie Tatrzańskiej, ul. T. Kościuszki 94, 34-530 Bukowina Tatrzańska |
| Składniki: | wywar z wędzonki, kapusta biała, ziemniaki, kiełbasa, boczek, marchew, cebula, przecier pomidorowy, SELER, pietruszka, masło (Z MLEKA), sos sojowy (SOJA), sól kłodawska, majeranek, kminek, pieprz czarny |
| Gramatura: | 410 ml |
| Tylko naturalne składniki: | Tak |
| Zagęszczacze i konserwanty: | Nie |
| Produkt importowany: | Nie |
| Blokada wysyłki przed weekendem/świętem: | Nie |
| Tabela wartości odżywczych / 100g | |
|---|---|
| Wartość energetyczna: | 350 kj/ 84 kcal kcal |
| Tłuszcz: | 5.3 g |
| W tym tłuszcze nasycone: | 1.9 g |
| Węglowodany: | 5.8 g |
| W tym cukry: | 2 g |
| Białko: | 3.6 g |
| Sól: | 0.85 g |
Zakupy hurtowe
Dostawa
Koszty dostawy — Polska
| Forma dostawy | Koszt dostawy przy płatności z góry | Koszt dostawy za pobraniem | Darmowa dostawa |
|---|---|---|---|
| InPost Paczkomaty 24/7 | od 10,10 zł | - | od 250 zł |
| Kurier DHL | od 13,92 zł | od 23,92 zł | od 250 zł |
Koszty dostawy — Europa
| Kraj dostawy | Koszt dostawy | Darmowa dostawa |
|---|---|---|
| Unia Europejska / Kurier DHL | od 21 zł | brak darmowej dostawy |
UWAGA: W piątki nie wysyłamy produktów wymagających przechowywania w lodówce oraz chleba.
Jeśli złożysz zamówienie z takimi produktami w czwartek po godzinie 13:00, wyślemy je w poniedziałek.
