
Kapary w zalewie octowej 650g - Cook Premium
Zyskaj więcej!
Kupując ten produkt zyskujesz w programie lojalnościowymSzybka dostawa!
Opis
Kapary w zalewie octowej Cook Premium 650 g
Kapary Cook Premium to wyrazisty dodatek inspirowany kuchnią śródziemnomorską, który potrafi całkowicie odmienić charakter potrawy. Charakteryzują się intensywnym, lekko słonym i delikatnie pikantnym smakiem, który doskonale podkreśla smak ryb, mięs, sosów oraz sałatek. Dzięki zalewie octowej zachowują swoją jędrność, aromat i świeżość przez długi czas.
Zastosowanie
Starannie wyselekcjonowane kapary świetnie komponują się z klasycznymi włoskimi daniami, makaronami, pizzą, carpaccio czy dressingami. To również doskonały dodatek do dań z łososiem, tuńczykiem oraz pieczonym mięsem. Ich charakterystyczny smak sprawia, że nawet proste potrawy nabierają bardziej wyrazistego i restauracyjnego charakteru.
Najważniejsze cechy
• Wyrazisty, śródziemnomorski smak
• Idealne do sałatek, sosów, ryb i mięs
• Kapary konserwowane w zalewie octowej
• Produkt pochodzący z Włoch
• Duże opakowanie 650 g idealne do częstego użycia
Szczegóły
| Informacje | |
|---|---|
| Marka: | Cook Premium |
| SKU: | P5905191315504 |
| Składniki: | kapary, woda, sól, ocet spirytusowy, regulator kwaskowości : kwas cytrynowy, przeciwutleniacz: kwas askorbinowy. Może zawierać mleko i nasiona sezamu |
| Gramatura: | 650 g |
| Tylko naturalne składniki: | Nie |
| Zagęszczacze i konserwanty: | Nie |
| Produkt importowany: | Nie |
| Blokada wysyłki przed weekendem/świętem: | Nie |
| Tabela wartości odżywczych / 100g | |
|---|---|
| Wartość energetyczna: | 105kj/ 25 kcal |
| Tłuszcz: | 0.8 g |
| W tym tłuszcze nasycone: | 0.3 g |
| Węglowodany: | 1.2 g |
| Białko: | 3.3 g |
| Sól: | 11.3 g |
Zakupy hurtowe
Dostawa
Koszty dostawy — Polska
| Forma dostawy | Koszt dostawy przy płatności z góry | Koszt dostawy za pobraniem | Darmowa dostawa |
|---|---|---|---|
| InPost Paczkomaty 24/7 | od 10,10 zł | - | od 250 zł |
| Kurier DHL | od 13,92 zł | od 23,92 zł | od 250 zł |
Koszty dostawy — Europa
| Kraj dostawy | Koszt dostawy | Darmowa dostawa |
|---|---|---|
| Unia Europejska / Kurier DHL | od 21 zł | brak darmowej dostawy |
UWAGA: W piątki nie wysyłamy produktów wymagających przechowywania w lodówce oraz chleba.
Jeśli złożysz zamówienie z takimi produktami w czwartek po godzinie 13:00, wyślemy je w poniedziałek.
