
Włoska oliwa z certyfikatem BIO - Il Casolare
Zyskaj więcej!
Kupując ten produkt zyskujesz w programie lojalnościowymSzybka dostawa!
Opis
Włoska oliwa marki Il Casolare. Jest to oliwa z certyfikatem BIO, co oznacza, że oliwki przeznaczone do wytłoczenia oliwy pochodzą z upraw ekologicznych. Oliwa włoska klasy extra vergine. Tłoczona metodami mechaniczmy, na zimno, mętna.
Pojemność butelki: 750 ml
Data ważności: nie krósza niż 5 miesięcy, zwykle jest to jednak rok.
Oliwa jest wlana do szklanej butelki z korkiem. Dodatkowo dołączone jest zamknięcie sprężynowe.
Szczegóły
| Informacje | |
|---|---|
| Marka: | IL CASOLARE |
| SKU: | P8007153005663 |
| Typ produktu: | BIO |
| Składniki: | oliwa z oliwek 100% |
| Gramatura: | 750 ml |
| Data ważności: | nie mniej niż pół roku |
| Tylko naturalne składniki: | Tak |
| Zagęszczacze i konserwanty: | Nie |
| Opakowanie: | szklana butelka |
| Sposób przechowywania: | temperatura pokojowa |
| Sposób przechowywania po otwarciu: | temperatura pokojowa |
| Produkt importowany: | Tak |
| Blokada wysyłki przed weekendem/świętem: | Nie |
| Tabela wartości odżywczych / 100g | |
|---|---|
| Wartość energetyczna: | 824 kcal |
| Tłuszcz: | 91,6 g |
| W tym tłuszcze nasycone: | 14 g |
Zakupy hurtowe
Dostawa
Koszty dostawy — Polska
| Forma dostawy | Koszt dostawy przy płatności z góry | Koszt dostawy za pobraniem | Darmowa dostawa |
|---|---|---|---|
| InPost Paczkomaty 24/7 | od 10,10 zł | - | od 250 zł |
| Kurier DHL | od 13,92 zł | od 23,92 zł | od 250 zł |
Koszty dostawy — Europa
| Kraj dostawy | Koszt dostawy | Darmowa dostawa |
|---|---|---|
| Unia Europejska / Kurier DHL | od 21 zł | brak darmowej dostawy |
UWAGA: W piątki nie wysyłamy produktów wymagających przechowywania w lodówce oraz chleba.
Jeśli złożysz zamówienie z takimi produktami w czwartek po godzinie 13:00, wyślemy je w poniedziałek.
