
Herbatniki Zero Zuccheri Fibra 170g - Gullon
Zyskaj więcej!
Kupując ten produkt zyskujesz w programie lojalnościowymSzybka dostawa!
Opis
Szczegóły
| Informacje | |
|---|---|
| Marka: | Gullon |
| SKU: | P8410376055801 |
| Składniki: | Pełnoziarnista mąka pszenna, substancja słodząca, olej roślinny 16%, błonnik grochowy 3%, inulina, oligofruktoza, środki spulchniające, emulgatory, sól, aromaty. |
| Gramatura: | 170 g |
| Tylko naturalne składniki: | Nie |
| Zagęszczacze i konserwanty: | Nie |
| Produkt importowany: | Nie |
| Blokada wysyłki przed weekendem/świętem: | Nie |
| Tabela wartości odżywczych / 100g | |
|---|---|
| Wartość energetyczna: | 1802kj/ 431 kcal |
| Tłuszcz: | 17 g g |
| W tym tłuszcze nasycone: | 1,7 g g |
| Węglowodany: | 65 g g |
| W tym cukry: | <0,5 g g |
| Białko: | 9.3 g |
| Sól: | 0.65 g |
Zakupy hurtowe
Dostawa
Koszty dostawy — Polska
| Forma dostawy | Koszt dostawy przy płatności z góry | Koszt dostawy za pobraniem | Darmowa dostawa |
|---|---|---|---|
| InPost Paczkomaty 24/7 | od 10,10 zł | - | od 250 zł |
| Kurier DHL | od 13,92 zł | od 23,92 zł | od 250 zł |
Koszty dostawy — Europa
| Kraj dostawy | Koszt dostawy | Darmowa dostawa |
|---|---|---|
| Unia Europejska / Kurier DHL | od 21 zł | brak darmowej dostawy |
UWAGA: W piątki nie wysyłamy produktów wymagających przechowywania w lodówce oraz chleba.
Jeśli złożysz zamówienie z takimi produktami w czwartek po godzinie 13:00, wyślemy je w poniedziałek.
