
Herbatniki Zero Zuccheri Digestive 400g - Gullon
Zyskaj więcej!
Kupując ten produkt zyskujesz w programie lojalnościowymSzybka dostawa!
Opis
Szczegóły
| Informacje | |
|---|---|
| Marka: | Gullon |
| SKU: | P8410376055795 |
| Składniki: | Pełnoziarnista mąka pszenna 75%, substancje słodzące (izomalt, maltitol), olej roślinny, węglan amonu, sól, emulgator (lecytyna sojowa). Może zawierać śladowe ilości mleka i gorczycy. |
| Gramatura: | 400 g |
| Tylko naturalne składniki: | Nie |
| Zagęszczacze i konserwanty: | Nie |
| Produkt importowany: | Tak |
| Blokada wysyłki przed weekendem/świętem: | Nie |
| Tabela wartości odżywczych / 100g | |
|---|---|
| Wartość energetyczna: | 1802 kj/ 430kcal kcal |
| Tłuszcz: | 16 g |
| W tym tłuszcze nasycone: | 13 g |
| Węglowodany: | 68 g |
| W tym cukry: | <0,5 g |
| Białko: | 6.2 g |
| Sól: | 0.88 g |
Zakupy hurtowe
Dostawa
Koszty dostawy — Polska
| Forma dostawy | Koszt dostawy przy płatności z góry | Koszt dostawy za pobraniem | Darmowa dostawa |
|---|---|---|---|
| InPost Paczkomaty 24/7 | od 10,10 zł | - | od 250 zł |
| Kurier DHL | od 13,92 zł | od 23,92 zł | od 250 zł |
Koszty dostawy — Europa
| Kraj dostawy | Koszt dostawy | Darmowa dostawa |
|---|---|---|
| Unia Europejska / Kurier DHL | od 21 zł | brak darmowej dostawy |
UWAGA: W piątki nie wysyłamy produktów wymagających przechowywania w lodówce oraz chleba.
Jeśli złożysz zamówienie z takimi produktami w czwartek po godzinie 13:00, wyślemy je w poniedziałek.
