
Gran Gelees, Sperlari - włoskie żelki owocowe
Zyskaj więcej!
Kupując ten produkt zyskujesz w programie lojalnościowymSzybka dostawa!
Opis
Włoskie żelki owocowe Sperlari Gran Gelees
Kto nie lubi żelek? Żelki są tak pyszne, że potrafią uzależnić od swojego smaku. Miękkie, słodkie, owocowe, obsypane cukrem - takie właśnie są doskonałe włoskie cukierki z galaretki. W opakowaniu znajdziesz kilka smaków: truskawkowe, ananasowe, mandarynkowe i brzoskwiniowe. To przysmak idealny dla każdego - i małego i dużego! Każdy cukierek pakowany jest osobno. Produkt o wadze 175 g, importowany z Włoch.
Szczegóły
| Informacje | |
|---|---|
| Marka: | Inna marka |
| SKU: | p8004190053015 |
| Składniki: | cukier, syrop glukozowy, woda, nektar brzoskwiniowy 2% (przecier brzoskwiniowy 1%, woda, cukier), nektar mandarynkowy 2% (przecier mandarynkowy 1%, woda, cukier), nektar truskawkowy 2% (przecier truskawkowy 1%, woda, cukier), nektar ananasowy 2% (przecier ananasowy 1%, woda, cukier), substancje żelujące (pektyna), zakwaszacz (kwas cytrynowy), barwniki (ekstrakt z papryki, luteina), korektor kwasowości (cytrynian sodowy), aromaty, koncentrat z czarnej marchewki. |
| Gramatura: | 175 g |
| Data ważności: | nie mniej niż 9 miesięcy |
| Tylko naturalne składniki: | Nie |
| Zagęszczacze i konserwanty: | Nie |
| Opakowanie: | torebka |
| Sposób przechowywania: | temperatura pokojowa |
| Sposób przechowywania po otwarciu: | temperatura pokojowa |
| Produkt importowany: | Tak |
| Blokada wysyłki przed weekendem/świętem: | Nie |
| Tabela wartości odżywczych / 100g | |
|---|---|
| Wartość energetyczna: | 323 kcal |
| Węglowodany: | 79 g |
| W tym cukry: | 69 g |
| Sól: | 0,36 g |
Zakupy hurtowe
Dostawa
Koszty dostawy — Polska
| Forma dostawy | Koszt dostawy przy płatności z góry | Koszt dostawy za pobraniem | Darmowa dostawa |
|---|---|---|---|
| InPost Paczkomaty 24/7 | od 10,10 zł | - | od 250 zł |
| Kurier DHL | od 13,92 zł | od 23,92 zł | od 250 zł |
Koszty dostawy — Europa
| Kraj dostawy | Koszt dostawy | Darmowa dostawa |
|---|---|---|
| Unia Europejska / Kurier DHL | od 21 zł | brak darmowej dostawy |
UWAGA: W piątki nie wysyłamy produktów wymagających przechowywania w lodówce oraz chleba.
Jeśli złożysz zamówienie z takimi produktami w czwartek po godzinie 13:00, wyślemy je w poniedziałek.
