
Frutta Secca Sgusciata, Fatina - włoskie pistacje niesolone
Zyskaj więcej!
Kupując ten produkt zyskujesz w programie lojalnościowymSzybka dostawa!
Chwilowo wyprzedany
Pozostaw swój e-mail. Powiadomimy Cię, gdy produkt wróci do sprzedaży.
Opis
Frutta Secca Sgusciata Fatina
W naszej ofercie znajdziesz najlepszej jakości pistacje łuskane, niesolone, importowane przez nas bezpośrednio z Włoch. Pistacje uważane są za jedne z najzdrowszych orzechów. Są bogate w kwas foliowy oraz kwasy tłuszczowe omega 3, które odpowiadają za obniżenie poziomu cholesterolu. Dodatkowo w pistacjach znajdziesz sporą ilość białka i wapnia cennego dla mięśni i kości. Orzechy te zawierają wysoki poziom melatoniny, która wspomaga sen.
Szczegóły
| Informacje | |
|---|---|
| Marka: | Inna marka |
| SKU: | P8003435005024 |
| Składniki: | Może zawierać orzechy, w tym orzechy arachidowe i siarczany. |
| Gramatura: | 80 g |
| Data ważności: | nie mniej niż 9 miesięcy |
| Tylko naturalne składniki: | Tak |
| Zagęszczacze i konserwanty: | Nie |
| Opakowanie: | torebka |
| Sposób przechowywania: | temperatura pokojowa |
| Sposób przechowywania po otwarciu: | temperatura pokojowa |
| Produkt importowany: | Tak |
| Blokada wysyłki przed weekendem/świętem: | Nie |
| Tabela wartości odżywczych / 100g | |
|---|---|
| Wartość energetyczna: | 589 kcal |
| Tłuszcz: | 45,8 g |
| W tym tłuszcze nasycone: | 5,6 g |
| Węglowodany: | 18 g |
| W tym cukry: | 7,7 g |
| Białko: | 21,1 g |
Zakupy hurtowe
Dostawa
Koszty dostawy — Polska
| Forma dostawy | Koszt dostawy przy płatności z góry | Koszt dostawy za pobraniem | Darmowa dostawa |
|---|---|---|---|
| InPost Paczkomaty 24/7 | od 10,10 zł | - | od 250 zł |
| Kurier DHL | od 13,92 zł | od 23,92 zł | od 250 zł |
Koszty dostawy — Europa
| Kraj dostawy | Koszt dostawy | Darmowa dostawa |
|---|---|---|
| Unia Europejska / Kurier DHL | od 21 zł | brak darmowej dostawy |
UWAGA: W piątki nie wysyłamy produktów wymagających przechowywania w lodówce oraz chleba.
Jeśli złożysz zamówienie z takimi produktami w czwartek po godzinie 13:00, wyślemy je w poniedziałek.
