
Włoskie fileciki z sardeli - D'amico
Zyskaj więcej!
Kupując ten produkt zyskujesz w programie lojalnościowymSzybka dostawa!
Opis
Filetti di alici marki D"Amico to sardele w oleju słonecznikowym popularnie nazywane anchois. Oryginalny włoski produkt - anchois z sardeli, a nie z tanich odpowiedników - szprotów. Szklany słoiczek 140 gramów.
Szczegóły
| Informacje | |
|---|---|
| Marka: | Inna marka |
| SKU: | P80115427 |
| Składniki: | sardele (Engraulis encrasicolus), olej z nasion słonecznika, sól. |
| Gramatura: | 140 g |
| Data ważności: | nie mniej niż 9 miesięcy |
| Tylko naturalne składniki: | Tak |
| Zagęszczacze i konserwanty: | Nie |
| Opakowanie: | szklany słoik |
| Sposób przechowywania: | temperatura pokojowa |
| Sposób przechowywania po otwarciu: | temperatura do 5 st. C. |
| Produkt importowany: | Tak |
| Blokada wysyłki przed weekendem/świętem: | Nie |
| Tabela wartości odżywczych / 100g | |
|---|---|
| Wartość energetyczna: | 214 kcal |
| Tłuszcz: | 14 g |
| W tym tłuszcze nasycone: | 2,0 g |
| Białko: | 22 g |
| Sól: | 15 g |
Zakupy hurtowe
Dostawa
Koszty dostawy — Polska
| Forma dostawy | Koszt dostawy przy płatności z góry | Koszt dostawy za pobraniem | Darmowa dostawa |
|---|---|---|---|
| InPost Paczkomaty 24/7 | od 10,10 zł | - | od 250 zł |
| Kurier DHL | od 13,92 zł | od 23,92 zł | od 250 zł |
Koszty dostawy — Europa
| Kraj dostawy | Koszt dostawy | Darmowa dostawa |
|---|---|---|
| Unia Europejska / Kurier DHL | od 21 zł | brak darmowej dostawy |
UWAGA: W piątki nie wysyłamy produktów wymagających przechowywania w lodówce oraz chleba.
Jeśli złożysz zamówienie z takimi produktami w czwartek po godzinie 13:00, wyślemy je w poniedziałek.
