
Czereśnie koktajlowe czerwone bez ogonków 750g - Rioba
Zyskaj więcej!
Kupując ten produkt zyskujesz w programie lojalnościowymSzybka dostawa!
Opis
Czereśnie koktajlowe czerwone bez ogonków 750 g – Rioba
Czereśnie koktajlowe Rioba to starannie wyselekcjonowane czerwone owoce bez ogonków, zanurzone w delikatnym syropie. Zachowują naturalny smak i aromat, a dzięki gotowej formie są od razu gotowe do użycia w kuchni, stanowiąc wygodny i smaczny dodatek do wielu potraw.
Zastosowanie
Czereśnie sprawdzą się doskonale do dekoracji ciast, tortów i deserów, jako dodatek do lodów, koktajli i drinków, a także do sałatek owocowych, wypieków i deserów na zimno, wprowadzając intensywny, owocowy akcent do każdej potrawy.
Najważniejsze cechy
• Soczyste czerwone owoce
• Bez ogonków, gotowe do użycia
• Zachowują naturalny smak i aromat
• Wygodne opakowanie 750 g
Szczegóły
| Informacje | |
|---|---|
| Marka: | Rioba |
| SKU: | P5902241251355 |
| Składniki: | czereśnie bez ogonków (zawierają dwutlenek siarki), woda, cukier, kwas cytrynowy, aromaty, erytrozyna |
| Gramatura: | 750 g |
| Tylko naturalne składniki: | Nie |
| Zagęszczacze i konserwanty: | Nie |
| Produkt importowany: | Tak |
| Blokada wysyłki przed weekendem/świętem: | Nie |
| Tabela wartości odżywczych / 100g | |
|---|---|
| Wartość energetyczna: | 669 kj/ 160 kcal |
| Węglowodany: | 39 g |
| W tym cukry: | 39 g |
| Sól: | 0.1 g |
Zakupy hurtowe
Dostawa
Koszty dostawy — Polska
| Forma dostawy | Koszt dostawy przy płatności z góry | Koszt dostawy za pobraniem | Darmowa dostawa |
|---|---|---|---|
| InPost Paczkomaty 24/7 | od 10,10 zł | - | od 250 zł |
| Kurier DHL | od 13,92 zł | od 23,92 zł | od 250 zł |
Koszty dostawy — Europa
| Kraj dostawy | Koszt dostawy | Darmowa dostawa |
|---|---|---|
| Unia Europejska / Kurier DHL | od 21 zł | brak darmowej dostawy |
UWAGA: W piątki nie wysyłamy produktów wymagających przechowywania w lodówce oraz chleba.
Jeśli złożysz zamówienie z takimi produktami w czwartek po godzinie 13:00, wyślemy je w poniedziałek.
