
Czekoladki Kinderki
Zyskaj więcej!
Kupując ten produkt zyskujesz w programie lojalnościowymSzybka dostawa!
Chwilowo wyprzedany
Pozostaw swój e-mail. Powiadomimy Cię, gdy produkt wróci do sprzedaży.
Opis
Czekoladki Kinderki - klasyk w mini wersji
Kinderki kojarzą nam się ze smakiem dzieciństwa. To pyszne czekoladki wypełnione mlecznym nadzieniem rozpływającym się w ustach. To połączenie śmietanki i czekolady od lat cieszy się niesłabnącą popularnością zarówno wśród dzieci, jak i dorosłych smakoszy. W naszej ofercie prezentujemy włoskie czekoladowe Kinderki w wersji mini. To przysmak, którego nie ma się dość! W torebce z wizerunkami zwierzątek mieści się 19 sztuk czekoladek pakowanych indywidualnie o wadze 120 g.
Szczegóły
| Informacje | |
|---|---|
| Marka: | Inna marka |
| SKU: | p8000500256213 |
| Składniki: | czekolada mleczna 40% (cukier, mleko w proszku, masło kakaowe, pasta kakaowa, emulgatory: lecytyna (soja); wanilina), cukier, odtłuszczone mleko w proszku, olej palmowy, masło, emulgatory: lecytyna (soja), wanilina. |
| Gramatura: | 120 g |
| Data ważności: | nie mniej niż 9 miesięcy |
| Tylko naturalne składniki: | Nie |
| Zagęszczacze i konserwanty: | Nie |
| Opakowanie: | torebka |
| Sposób przechowywania: | temperatura pokojowa |
| Sposób przechowywania po otwarciu: | temperatura pokojowa |
| Produkt importowany: | Tak |
| Blokada wysyłki przed weekendem/świętem: | Nie |
| Tabela wartości odżywczych / 100g | |
|---|---|
| Wartość energetyczna: | 566 kcal |
| Tłuszcz: | 35 g |
| W tym tłuszcze nasycone: | 22,6 g |
| Węglowodany: | 53,5 g |
| W tym cukry: | 53,3 g |
| Białko: | 8,7 g |
| Sól: | 0,313 g |
Zakupy hurtowe
Dostawa
Koszty dostawy — Polska
| Forma dostawy | Koszt dostawy przy płatności z góry | Koszt dostawy za pobraniem | Darmowa dostawa |
|---|---|---|---|
| InPost Paczkomaty 24/7 | od 10,10 zł | - | od 250 zł |
| Kurier DHL | od 13,92 zł | od 23,92 zł | od 250 zł |
Koszty dostawy — Europa
| Kraj dostawy | Koszt dostawy | Darmowa dostawa |
|---|---|---|
| Unia Europejska / Kurier DHL | od 21 zł | brak darmowej dostawy |
UWAGA: W piątki nie wysyłamy produktów wymagających przechowywania w lodówce oraz chleba.
Jeśli złożysz zamówienie z takimi produktami w czwartek po godzinie 13:00, wyślemy je w poniedziałek.
