
Cukierki mleczne - Sperlari
Zyskaj więcej!
Kupując ten produkt zyskujesz w programie lojalnościowymSzybka dostawa!
Opis
Cukierki mleczne Galatine - kultowy produkt prosto z Włoch
Galatine cukierki mleczne to słynna i orginalna pastylka z zawartością mleka. Jest jednym z najbardziej rozpoznawalnych słodyczy włoskich. Może być ssana - jak cukierek, ale także posłuży jako zabielacz do kawy.
W opakowaniu znajduje się 40 cukierków, każdy pakowany pojedyńczo, więc produkt zda egzamin podczas długich podróży, schowany w torebce lub plecaku.
Cukierki Galatine Sperlari sprowadzamy bezpośrednio z Włoch.
Szczegóły
| Informacje | |
|---|---|
| Marka: | Inna marka |
| SKU: | P8008380001732 |
| Składniki: | Mleko w proszku (40%) (odtłuszczone mleko w proszku, pełne mleko w proszku), cukier, syrop glukozowy, niskotłuszczowy jogurt w proszku (mleko) (2%), aromat naturalny, preparat miodowy (0,2%). |
| Gramatura: | 125 g |
| Data ważności: | minimum pół roku |
| Tylko naturalne składniki: | Nie |
| Zagęszczacze i konserwanty: | Nie |
| Opakowanie: | opakowanie próżniowe |
| Sposób przechowywania: | temperatura pokojowa |
| Sposób przechowywania po otwarciu: | temperatura pokojowa |
| Produkt importowany: | Tak |
| Blokada wysyłki przed weekendem/świętem: | Nie |
| Tabela wartości odżywczych / 100g | |
|---|---|
| Wartość energetyczna: | 396 kcal |
| Tłuszcz: | 4 g |
| W tym tłuszcze nasycone: | 2,5 g |
| Węglowodany: | 77 g |
| W tym cukry: | 64 g |
| Białko: | 13 g |
| Sól: | 0,23 g |
Zakupy hurtowe
Dostawa
Koszty dostawy — Polska
| Forma dostawy | Koszt dostawy przy płatności z góry | Koszt dostawy za pobraniem | Darmowa dostawa |
|---|---|---|---|
| InPost Paczkomaty 24/7 | od 10,10 zł | - | od 250 zł |
| Kurier DHL | od 13,92 zł | od 23,92 zł | od 250 zł |
Koszty dostawy — Europa
| Kraj dostawy | Koszt dostawy | Darmowa dostawa |
|---|---|---|
| Unia Europejska / Kurier DHL | od 21 zł | brak darmowej dostawy |
UWAGA: W piątki nie wysyłamy produktów wymagających przechowywania w lodówce oraz chleba.
Jeśli złożysz zamówienie z takimi produktami w czwartek po godzinie 13:00, wyślemy je w poniedziałek.
