
Włoskie grzanki do sałatek z oliwa - Panealba
Zyskaj więcej!
Kupując ten produkt zyskujesz w programie lojalnościowymSzybka dostawa!
Opis
Włoskie grzanki do sałatek z oliwą – Panealba
Chrupiące, a jednocześnie delikatne grzanki przygotowane z dodatkiem oliwy i lekkiej soli. Idealne, by dodać potrawom smaku i przyjemnej tekstury.
Z czym sprawdzą się najlepiej
Świetnie pasują do sałatek i zup, nadając im chrupiącego akcentu. Można je także podawać jako drobną przekąskę do serów i wędlin lub wykorzystać jako bazę pod małe kanapeczki i przystawki.
Najważniejsze cechy
• Włoskie grzanki z dodatkiem oliwy
• Chrupiące, ale nie twarde, więc są przyjemne w jedzeniu
• Delikatnie solone – uniwersalne zastosowanie
• Doskonałe do sałatek, zup i przekąsek
• Oryginalny produkt importowany bezpośrednio z Włoch marki Panealba
Szczegóły
| Informacje | |
|---|---|
| Marka: | Inna marka |
| SKU: | P8002333009486 |
| Oferta: | grill |
| Składniki: | Drożdże piwowarskie, Sól, olej palmowy, Mąka Pszenna Słodowana, Może zawierać nasiona sezamu i soi, Oliwa z oliwek 13%, Mąka z pszenicy miękkiej typu „0” |
| Gramatura: | 100 g |
| Data ważności: | nie mniej niż 9 miesięcy |
| Tylko naturalne składniki: | Nie |
| Zagęszczacze i konserwanty: | Tak |
| Opakowanie: | torebka |
| Sposób przechowywania: | temperatura pokojowa |
| Sposób przechowywania po otwarciu: | temperatura pokojowa |
| Produkt importowany: | Tak |
| Blokada wysyłki przed weekendem/świętem: | Nie |
| Tabela wartości odżywczych / 100g | |
|---|---|
| Wartość energetyczna: | 491 kcal |
| Tłuszcz: | 23 g |
| W tym tłuszcze nasycone: | 5,2 g |
| Węglowodany: | 58 g |
| W tym cukry: | 3,2 g |
| Białko: | 11 g |
| Sól: | 1,7 g |
Zakupy hurtowe
Dostawa
Koszty dostawy — Polska
| Forma dostawy | Koszt dostawy przy płatności z góry | Koszt dostawy za pobraniem | Darmowa dostawa |
|---|---|---|---|
| InPost Paczkomaty 24/7 | od 10,10 zł | - | od 250 zł |
| Kurier DHL | od 13,92 zł | od 23,92 zł | od 250 zł |
Koszty dostawy — Europa
| Kraj dostawy | Koszt dostawy | Darmowa dostawa |
|---|---|---|
| Unia Europejska / Kurier DHL | od 21 zł | brak darmowej dostawy |
UWAGA: W piątki nie wysyłamy produktów wymagających przechowywania w lodówce oraz chleba.
Jeśli złożysz zamówienie z takimi produktami w czwartek po godzinie 13:00, wyślemy je w poniedziałek.
