
Croissanty z nadzieniem pistacjowym - Bauli
Zyskaj więcej!
Kupując ten produkt zyskujesz w programie lojalnościowymSzybka dostawa!
Opis
Croissanty z nadzieniem pistacjowym – Bauli
Croissanty Bauli z pistacjowym nadzieniem to klasyczne włoskie rogaliki w wersji pełnej aromatu i słodyczy. Ich delikatne, warstwowe ciasto francuskie kryje w środku krem pistacjowy o intensywnym smaku i kremowej konsystencji. To połączenie włoskiej tradycji wypieków i wysokiej jakości składników, które sprawia, że każdy kęs to prawdziwa przyjemność.
Z czym podać?
Świetnie sprawdzają się jako słodkie śniadanie z filiżanką kawy, ale równie dobrze pasują do popołudniowej herbaty. Mogą być lekką przekąską w ciągu dnia lub słodkim dodatkiem na spotkaniach z rodziną i przyjaciółmi. Dzięki praktycznym porcjom można zabrać je także w podróż czy do pracy.
Najważniejsze cechy:
• Delikatne ciasto francuskie z kremowym nadzieniem pistacjowym.
• Włoski produkt marki Bauli, wypiekany według tradycyjnych receptur.
• Indywidualnie pakowane dzięki czemu zachowują świeżość na dłużej.
• Opakowanie 300 g – idealne na śniadanie lub słodką przekąskę.
Szczegóły
| Informacje | |
|---|---|
| Marka: | Bauli |
| SKU: | P8001720648697 |
| Składniki: | Mąka pszenna, krem pistacjowy (24,8%) [cukier, syrop glukozowo-fruktozowy, woda, olej słonecznikowy, odtłuszczone mleko w proszku, pasta pistacjowa (3%), olej palmowy, aromaty, zagęszczacze: skrobia modyfikowana, pektyny; żółtko jajka, barwniki: chlorofilina, węglan wapnia, kurkumina; sól, konserwanty: sorbinian potasu], oleje i tłuszcze roślinne (palma, słonecznik), zakwas naturalny [mąka pszenna, woda], cukier, świeże jajka z chowu ściółkowego, syrop glukozowo-fruktozowy, drożdże piwne, świeże mleko pełne pasteryzowane najwyższej jakości, emulgatory: mono- i diglicerydy kwasów tłuszczowych, sól, aromaty. Może zawierać soję, inne orzechy, gorczycę. |
| Gramatura: | 250 g |
| Data ważności: | nie mniej niż 3 miesiące |
| Tylko naturalne składniki: | Nie |
| Zagęszczacze i konserwanty: | Nie |
| Opakowanie: | - |
| Produkt importowany: | Tak |
| Blokada wysyłki przed weekendem/świętem: | Nie |
| Tabela wartości odżywczych / 100g | |
|---|---|
| Wartość energetyczna: | 418 kcal |
| Tłuszcz: | 21 g |
| W tym tłuszcze nasycone: | 8,5 g |
| Węglowodany: | 50 g |
| W tym cukry: | 19 g |
| Białko: | 6,6 g |
| Sól: | 0,54 g |
Zakupy hurtowe
Dostawa
Koszty dostawy — Polska
| Forma dostawy | Koszt dostawy przy płatności z góry | Koszt dostawy za pobraniem | Darmowa dostawa |
|---|---|---|---|
| InPost Paczkomaty 24/7 | od 10,10 zł | - | od 250 zł |
| Kurier DHL | od 13,92 zł | od 23,92 zł | od 250 zł |
Koszty dostawy — Europa
| Kraj dostawy | Koszt dostawy | Darmowa dostawa |
|---|---|---|
| Unia Europejska / Kurier DHL | od 21 zł | brak darmowej dostawy |
UWAGA: W piątki nie wysyłamy produktów wymagających przechowywania w lodówce oraz chleba.
Jeśli złożysz zamówienie z takimi produktami w czwartek po godzinie 13:00, wyślemy je w poniedziałek.
