
Croccantino al Cioccolato - orzechy w gorzkiej czekoladzie
Zyskaj więcej!
Kupując ten produkt zyskujesz w programie lojalnościowymSzybka dostawa!
Chwilowo wyprzedany
Pozostaw swój e-mail. Powiadomimy Cię, gdy produkt wróci do sprzedaży.
Opis
Croccantino al Cioccolato - włoski przysmak, bardzo popularny w okresie Bożego Narodzenia. To słodycze dla smakoszy, który lubią produkty najwyższej jakości o prostym składzie.
Croccantino to siekane orzechy laskowe w gorzkiej czekoladzie. Produkt ma bardzo prosty skład: cukier, orzechy laskowe (20%), masło kakaowe i masa kakaowa, naturalny aromat, lecytyna sojowa.
Szczegóły
| Informacje | |
|---|---|
| Marka: | Inna marka |
| SKU: | P8001975045371 |
| Składniki: | cukier, orzechy laskowe (20%), miazga kakaowa, masło kakaowe, naturalny aromat wiedźmy (destylat z aromatycznych roślin) emulgator: lecytyna sojowa, aromaty naturalne. Minimum 51% kakao w pokryciu. może zawierać śladowe ilości innych orzechów. |
| Gramatura: | 300 g |
| Data ważności: | brak |
| Tylko naturalne składniki: | Nie |
| Zagęszczacze i konserwanty: | Nie |
| Opakowanie: | - |
| Sposób przechowywania: | temperatura pokojowa |
| Sposób przechowywania po otwarciu: | temperatura pokojowa |
| Produkt importowany: | Tak |
| Blokada wysyłki przed weekendem/świętem: | Nie |
| Tabela wartości odżywczych / 100g | |
|---|---|
| Wartość energetyczna: | 525 kcal |
| Tłuszcz: | 31 g |
| W tym tłuszcze nasycone: | 12 g |
| Węglowodany: | 56 g |
| W tym cukry: | 37 g |
| Białko: | 5,2 g |
| Sól: | 6,1 g |
Zakupy hurtowe
Dostawa
Koszty dostawy — Polska
| Forma dostawy | Koszt dostawy przy płatności z góry | Koszt dostawy za pobraniem | Darmowa dostawa |
|---|---|---|---|
| InPost Paczkomaty 24/7 | od 10,10 zł | - | od 250 zł |
| Kurier DHL | od 13,92 zł | od 23,92 zł | od 250 zł |
Koszty dostawy — Europa
| Kraj dostawy | Koszt dostawy | Darmowa dostawa |
|---|---|---|
| Unia Europejska / Kurier DHL | od 21 zł | brak darmowej dostawy |
UWAGA: W piątki nie wysyłamy produktów wymagających przechowywania w lodówce oraz chleba.
Jeśli złożysz zamówienie z takimi produktami w czwartek po godzinie 13:00, wyślemy je w poniedziałek.
