
Club, Sperlari - włoskie cukierki karmelowe z mentolem i eukaliptusem
Zyskaj więcej!
Kupując ten produkt zyskujesz w programie lojalnościowymSzybka dostawa!
Opis
Włoskie cukierki Club Sperlari
Cukierki Club Sperlari posiadają przyjemny karmelowy smak wzbogacony o nuty mięty i eukaliptusa. Są nie tylko smaczne i zapewnią Ci uczucie świeżości, ale także pomogą, gdy doskwierają Ci problemy z zatokami lub zwyczajnie męczy Cię katar. Możesz sięgać po nie, kiedy tylko masz ochotę. W opakowaniu mieści się 200 g cukierków. Produkt importowany z Włoch.
Szczegóły
| Informacje | |
|---|---|
| Marka: | Inna marka |
| SKU: | p8004190051035 |
| Składniki: | cukier, syrop glukozowy, cukier karmelizowany, mentol, olejek eukaliptusowy, aromaty naturalne |
| Gramatura: | 200 g |
| Data ważności: | nie mniej niż 9 miesięcy |
| Tylko naturalne składniki: | Nie |
| Zagęszczacze i konserwanty: | Nie |
| Opakowanie: | torebka |
| Sposób przechowywania: | temperatura pokojowa |
| Sposób przechowywania po otwarciu: | temperatura pokojowa |
| Produkt importowany: | Tak |
| Blokada wysyłki przed weekendem/świętem: | Nie |
| Tabela wartości odżywczych / 100g | |
|---|---|
| Wartość energetyczna: | 388 kcal |
| Węglowodany: | 97 g |
| W tym cukry: | 76 g |
Zakupy hurtowe
Dostawa
Koszty dostawy — Polska
| Forma dostawy | Koszt dostawy przy płatności z góry | Koszt dostawy za pobraniem | Darmowa dostawa |
|---|---|---|---|
| InPost Paczkomaty 24/7 | od 10,10 zł | - | od 250 zł |
| Kurier DHL | od 13,92 zł | od 23,92 zł | od 250 zł |
Koszty dostawy — Europa
| Kraj dostawy | Koszt dostawy | Darmowa dostawa |
|---|---|---|
| Unia Europejska / Kurier DHL | od 21 zł | brak darmowej dostawy |
UWAGA: W piątki nie wysyłamy produktów wymagających przechowywania w lodówce oraz chleba.
Jeśli złożysz zamówienie z takimi produktami w czwartek po godzinie 13:00, wyślemy je w poniedziałek.
