
Cielęcina w plastrach Vitel Tonne 1kg - Gianni Negrini
Zyskaj więcej!
Kupując ten produkt zyskujesz w programie lojalnościowymSzybka dostawa!
Chwilowo wyprzedany
Pozostaw swój e-mail. Powiadomimy Cię, gdy produkt wróci do sprzedaży.
Opis
Cielęcina w plastrach Vitel Tonné 1 kg – Gianni Negrini
Cielęcina w plastrach Vitel Tonné to klasyczne danie kuchni włoskiej w wygodnej, gotowej formie. Inspiracja tradycyjnym przepisem z regionu Piemont sprawia, że każdy kawałek mięsa jest delikatny, a aksamitny sos tonnato na bazie tuńczyka doskonale podkreśla jego smak. Produkt przygotowany przez renomowaną włoską markę Gianni Negrini zapewnia autentyczny, włoski charakter potrawy bez konieczności długiego przygotowywania.
Zastosowanie
Idealna jako elegancka przystawka (antipasto) podawana na zimno na przyjęciach, bankietach i kolacjach. Świetnie sprawdza się w sałatkach oraz lekkich daniach obiadowych. Doskonale komponuje się z kaparami, świeżym pieczywem lub dodatkiem sezonowych warzyw.
Najważniejsze cechy
• Delikatne mięso cielęce, mięso pieczone, o łagodnym aromacie
• Aksamitny sos tonnato, na bazie tuńczyka, jaj i kaparów
• Produkt importowany bezpośrednio z Włoch
Szczegóły
| Informacje | |
|---|---|
| Marka: | Gianni Negrini |
| SKU: | xP8003948004569 |
| Składniki: | Sos tonnato 60%: olej słonecznikowy, TUŃCZYK (7%), woda, JAJA w proszku (1,7%), ocet z białego wina, cukier, sól, SARDELE (anchois), skrobia kukurydziana, kapary (0,4%), sok z cytryny, stabilizator (guma guar), substancje konserwujące (sorbinian potasu, kwas mlekowy). Mięso wołowe pieczone 40%: mięso wołowe (37%), sól, skrobia ziemniaczana, substancja konserwująca (dioctan sodu), aromaty naturalne, przeciwutleniacz (askorbinian sodu). |
| Gramatura: | 1000 g |
| Tylko naturalne składniki: | Nie |
| Zagęszczacze i konserwanty: | Nie |
| Produkt importowany: | Tak |
| Blokada wysyłki przed weekendem/świętem: | Nie |
| Tabela wartości odżywczych / 100g | |
|---|---|
| Wartość energetyczna: | 1169 kj / 283 kcal |
| Tłuszcz: | 26 g |
| W tym tłuszcze nasycone: | 2.3 g |
| Węglowodany: | 1.2 g |
| W tym cukry: | 0.7 g |
| Białko: | 1.1 g |
| Sól: | 1.5 g |
Zakupy hurtowe
Dostawa
Koszty dostawy — Polska
| Forma dostawy | Koszt dostawy przy płatności z góry | Koszt dostawy za pobraniem | Darmowa dostawa |
|---|---|---|---|
| InPost Paczkomaty 24/7 | od 10,10 zł | - | od 250 zł |
| Kurier DHL | od 13,92 zł | od 23,92 zł | od 250 zł |
Koszty dostawy — Europa
| Kraj dostawy | Koszt dostawy | Darmowa dostawa |
|---|---|---|
| Unia Europejska / Kurier DHL | od 21 zł | brak darmowej dostawy |
UWAGA: W piątki nie wysyłamy produktów wymagających przechowywania w lodówce oraz chleba.
Jeśli złożysz zamówienie z takimi produktami w czwartek po godzinie 13:00, wyślemy je w poniedziałek.
