
Cielęcina po staropolsku 180g - Schronisko Bukowina
Zyskaj więcej!
Kupując ten produkt zyskujesz w programie lojalnościowymSzybka dostawa!
Opis
Cielęcina po staropolsku – delikatna i aksamitna
Cielęcina po staropolsku od Schroniska Bukowina to wyjątkowa propozycja dla osób szukających harmonii w smaku i jakości. Zawierająca 77% starannie dobranego mięsa cielęcego, które zachwyca swoją delikatnością i aksamitną teksturą. Powolne gotowanie w gęstej, klarownej galaretce nadaje jej soczystość i wyjątkową konsystencję, a subtelna kompozycja przypraw, z nutą gorczycy, idealnie podkreśla naturalny smak mięsa. To pasja, tradycja i rzemiosło zamknięte w szklanym słoiku.
Jak podać
Cielęcina po staropolsku najlepiej smakuje po podgrzaniu. Wystarczy podgrzać ją w garnku lub w mikrofalówce, by wydobyć pełnię smaku i soczystości. Doskonale komponuje się z pieczywem, chrzanem, konfiturą z cebuli lub ogórkami kiszonymi, które wyważają delikatność dania. To także znakomity wybór jako przekąska na ciepło lub element deski mięs, nadając wyjątkowego smaku podczas spotkań ze znajomymi czy rodziną.
Najważniejsze cechy
• 77% mięsa cielęcego, subtelny i delikatny smak
• Aksamitna galaretka, która podkreśla soczystość mięsa
• Gotowa do podgrzania i podania,
Szczegóły
| Informacje | |
|---|---|
| Marka: | Schronisko Bukowina |
| SKU: | XP5907796373149 |
| Podmiot wprowadzający produkt na rynek: | Schronisko Bukowina - Tatry Wysokie Łukasz Zadylak Spółka Komandytowo-Akcyjna z siedzibą w Bukowinie Tatrzańskiej, ul. T. Kościuszki 94, 34-530 Bukowina Tatrzańska |
| Składniki: | mięso cielęce 77%, woda, skrobia ziemniaczana, żelatyna wieprzowa, peklosól (sól, substancja konserwująca: azotyn sodu), glukoza, białko wieprzowe, ekstrakty przypraw, aromat, cukier, przyprawy (GORCZYCA) |
| Tylko naturalne składniki: | Nie |
| Zagęszczacze i konserwanty: | Nie |
| Produkt importowany: | Nie |
| Blokada wysyłki przed weekendem/świętem: | Nie |
| Tabela wartości odżywczych / 100g | |
|---|---|
| Wartość energetyczna: | 167 kcal |
| Tłuszcz: | 11 g |
| W tym tłuszcze nasycone: | 5 g |
| Węglowodany: | 2 g |
| W tym cukry: | 3 g |
| Białko: | 16 g |
| Sól: | 2.2 g |
Zakupy hurtowe
Dostawa
Koszty dostawy — Polska
| Forma dostawy | Koszt dostawy przy płatności z góry | Koszt dostawy za pobraniem | Darmowa dostawa |
|---|---|---|---|
| InPost Paczkomaty 24/7 | od 10,10 zł | - | od 250 zł |
| Kurier DHL | od 13,92 zł | od 23,92 zł | od 250 zł |
Koszty dostawy — Europa
| Kraj dostawy | Koszt dostawy | Darmowa dostawa |
|---|---|---|
| Unia Europejska / Kurier DHL | od 21 zł | brak darmowej dostawy |
UWAGA: W piątki nie wysyłamy produktów wymagających przechowywania w lodówce oraz chleba.
Jeśli złożysz zamówienie z takimi produktami w czwartek po godzinie 13:00, wyślemy je w poniedziałek.
