
Ciastka Zero Zuccheri aggiunti Choco Tablet 150g - Gullon
Zyskaj więcej!
Kupując ten produkt zyskujesz w programie lojalnościowymSzybka dostawa!
Opis
Szczegóły
| Informacje | |
|---|---|
| Marka: | Gullon |
| SKU: | P8410376072488 |
| Składniki: | Przeciwutleniacz (kwas cytrynowy), słodzik (maltitol), sól, środki spulchniające (kwaśny węglan amonu, kwaśny węglan sodu, difosforan disodowy), mąka pszenna, mleko odtłuszczone w proszku, naturalnie zawiera cukry, aromat naturalny, masło skoncentrowane, skrobia kukurydziana. Czekolada gorzka ze słodzikiem 48% [o_param|[miazgę kakaową, słodzik (maltitol), masło kakaowe, tłuszcz mleczny bezwodny, emulgator (lecytyny)]. Może zawierać śladowe ilości orzechów, soi i gorczycy. Błonnik roślinny. Alergeny: Zawiera mleko. Może zawierać soję. Może zawierać gorczycę. Może zawierać orzechy. Zawiera pszenicę/mąkę pszenną. |
| Gramatura: | 150 g |
| Tylko naturalne składniki: | Nie |
| Zagęszczacze i konserwanty: | Nie |
| Produkt importowany: | Nie |
| Blokada wysyłki przed weekendem/świętem: | Nie |
| Tabela wartości odżywczych / 100g | |
|---|---|
| Wartość energetyczna: | 1880kj/ 451 kcal |
| Tłuszcz: | 24 g |
| W tym tłuszcze nasycone: | 16 g |
| Węglowodany: | 60 g |
| W tym cukry: | 1.3 g |
| Białko: | 6.6 g |
| Sól: | 0.35 g |
Zakupy hurtowe
Dostawa
Koszty dostawy — Polska
| Forma dostawy | Koszt dostawy przy płatności z góry | Koszt dostawy za pobraniem | Darmowa dostawa |
|---|---|---|---|
| InPost Paczkomaty 24/7 | od 10,10 zł | - | od 250 zł |
| Kurier DHL | od 13,92 zł | od 23,92 zł | od 250 zł |
Koszty dostawy — Europa
| Kraj dostawy | Koszt dostawy | Darmowa dostawa |
|---|---|---|
| Unia Europejska / Kurier DHL | od 21 zł | brak darmowej dostawy |
UWAGA: W piątki nie wysyłamy produktów wymagających przechowywania w lodówce oraz chleba.
Jeśli złożysz zamówienie z takimi produktami w czwartek po godzinie 13:00, wyślemy je w poniedziałek.
