Ciastka z czekoladą Sensations Cookies 156g - Milka
Zyskaj więcej!
Kupując ten produkt zyskujesz w programie lojalnościowymSzybka dostawa!
Opis
Ciastka włoskie z czekoladą Sensations Cookies 156 g – Milka
Sensations Cookies od Milka to wyjątkowa propozycja dla miłośników czekoladowych przyjemności. Z zewnątrz delikatnie chrupiące, w środku miękkie i aksamitne, kryją nadzienie z mlecznej czekolady, które rozpływa się w ustach, tworząc idealną harmonię smaku i konsystencji. Połączenie złocistego ciastka, kawałków prawdziwej czekolady Milka i kremowego wnętrza sprawia, że każda przekąska staje się wyjątkową chwilą przyjemności.
Zastosowanie
Ciastka Sensations Cookies doskonale sprawdzą się jako słodka przekąska w ciągu dnia, dodatek do kawy lub herbaty, element deseru, a także w podróży, w lunchboxie czy podczas spotkań ze znajomymi i rodziną. To uniwersalna propozycja, która sprawia, że każda chwila smakuje wyjątkowo.
Najważniejsze cechy
- Delikatnie chrupiące z zewnątrz, miękkie w środku
- Nadzienie z aksamitnej mlecznej czekolady Milka
- Idealne jako przekąska, deser lub dodatek do kawy i herbaty
- Wyjątkowe połączenie kruchego ciastka i kremowego wnętrza
Szczegóły
| Informacje | |
|---|---|
| Marka: | Milka |
| SKU: | P7622210453327 |
| Składniki: | cukier, MĄKA PSZENNA, olej palmowy, TŁUSZCZ MLECZNY, olej rzepakowy, miazga kakaowa, MLEKO pełne w proszku, masło kakaowe, SKROBIA PSZENNA, LAKTOZA (z MLEKA), skrobia modyfikowana, substancje spulchniające (węglany amonu, węglany sodu, difosforany), SERWATKA w proszku (z MLEKA), kakao o obniżonej zawartości tłuszczu w proszku, emulgator (lecytyny SOJOWE), sól, aromaty (zawierają MLEKO), odtłuszczone MLEKO w proszku, barwnik (karoteny), błonnik SOJOWY w proszku. Może zawierać JAJA. |
| Gramatura: | 156 g |
| Tylko naturalne składniki: | Nie |
| Zagęszczacze i konserwanty: | Nie |
| Produkt importowany: | Nie |
| Blokada wysyłki przed weekendem/świętem: | Nie |
| Tabela wartości odżywczych / 100g | |
|---|---|
| Wartość energetyczna: | 2149 kJ/ 514 kcal |
| Tłuszcz: | 27 g |
| W tym tłuszcze nasycone: | 13 g |
| Węglowodany: | 62 g |
| W tym cukry: | 39 g |
| Białko: | 1.6 g |
| Sól: | 0.89 g |
Zakupy hurtowe
Dostawa
Koszty dostawy — Polska
| Forma dostawy | Koszt dostawy przy płatności z góry | Koszt dostawy za pobraniem | Darmowa dostawa |
|---|---|---|---|
| InPost Paczkomaty 24/7 | od 10,10 zł | - | od 250 zł |
| Kurier DHL | od 13,92 zł | od 23,92 zł | od 250 zł |
Koszty dostawy — Europa
| Kraj dostawy | Koszt dostawy | Darmowa dostawa |
|---|---|---|
| Unia Europejska / Kurier DHL | od 21 zł | brak darmowej dostawy |
UWAGA: W piątki nie wysyłamy produktów wymagających przechowywania w lodówce oraz chleba.
Jeśli złożysz zamówienie z takimi produktami w czwartek po godzinie 13:00, wyślemy je w poniedziałek.
