
Ciastka maślane kruche 300g puszka - Schronisko Bukowina
Zyskaj więcej!
Kupując ten produkt zyskujesz w programie lojalnościowymSzybka dostawa!
Opis
Ciastka maślane kruche 300 g – Schronisko Bukowina
Ciastka maślane kruche to esencja klasycznego wypieku w najlepszym wydaniu. Powstają z prostych, wysokiej jakości składników, w tym aż 31% prawdziwego masła, które nadaje im głęboki aromat i charakterystyczną kruchość. Delikatne, idealnie wypieczone, rozpływają się w ustach, pozostawiając długi, maślany finisz, który sprawia, że trudno poprzestać na jednym. Każde ciastko łączy perfekcyjnie wyważoną strukturę. Są kruche na zewnątrz i subtelnie miękkie w środku, z naturalną słodyczą i czystym smakiem.
Zastosowanie
Ciastka maślane najlepiej smakują w towarzystwie aromatycznej kawy lub herbaty, kiedy możesz zatrzymać się na chwilę i cieszyć się wyjątkowym smakiem. Doskonale sprawdzają się jako elegancki dodatek do deserów lub słodki akcent podczas spotkań. To idealna propozycja na każdą okazję, kiedy chcesz sięgnąć po coś naprawdę wyjątkowego.
Najważniejsze cechy
- Idealna kruchość i aksamitna struktura, która sprawia, że ciastka rozpływają się w ustach
- Prosty, dopracowany skład, bez zbędnych dodatków
- Ręcznie robione przez cukierników Schroniska Bukowina
Szczegóły
| Informacje | |
|---|---|
| Marka: | Schronisko Bukowina |
| SKU: | P5908080202978 |
| Podmiot wprowadzający produkt na rynek: | Schronisko Bukowina - Tatry Wysokie Łukasz Zadylak Spółka Komandytowo-Akcyjna z siedzibą w Bukowinie Tatrzańskiej, ul. T. Kościuszki 94, 34-530 Bukowina Tatrzańska |
| Składniki: | mąka pszenna (43%), masło 82% (31%), cukier puder, jaja, cukier brązowy, może zawierać orzechy |
| Gramatura: | 300 g |
| Tylko naturalne składniki: | Nie |
| Zagęszczacze i konserwanty: | Nie |
| Produkt importowany: | Nie |
| Blokada wysyłki przed weekendem/świętem: | Nie |
| Tabela wartości odżywczych / 100g | |
|---|---|
| Wartość energetyczna: | 2102kj/ 503 kcal |
| Tłuszcz: | 27 g |
| W tym tłuszcze nasycone: | 16 g |
| Węglowodany: | 54 g |
| W tym cukry: | 17 g |
| Białko: | 7.9 g |
Zakupy hurtowe
Dostawa
Koszty dostawy — Polska
| Forma dostawy | Koszt dostawy przy płatności z góry | Koszt dostawy za pobraniem | Darmowa dostawa |
|---|---|---|---|
| InPost Paczkomaty 24/7 | od 10,10 zł | - | od 250 zł |
| Kurier DHL | od 13,92 zł | od 23,92 zł | od 250 zł |
Koszty dostawy — Europa
| Kraj dostawy | Koszt dostawy | Darmowa dostawa |
|---|---|---|
| Unia Europejska / Kurier DHL | od 21 zł | brak darmowej dostawy |
UWAGA: W piątki nie wysyłamy produktów wymagających przechowywania w lodówce oraz chleba.
Jeśli złożysz zamówienie z takimi produktami w czwartek po godzinie 13:00, wyślemy je w poniedziałek.
