
Chleb jasny bezglutenowy 300g - Bauli
Zyskaj więcej!
Kupując ten produkt zyskujesz w programie lojalnościowymSzybka dostawa!
Opis
Chleb Jasny Bezglutenowy 300g - Bauli
Chleb jasny bezglutenowy Bauli to doskonała propozycja dla osób poszukujących smacznej alternatywy bezglutenowej. Został stworzony z mąki ryżowej i skrobi kukurydzianej, co daje mu wyjątkowo delikatną strukturę i lekko chrupiącą skórkę. Dzięki naturalnemu zakwasowi oraz błonnikowi z babki płesznik, chleb zachowuje wilgotność i odpowiednią konsystencję, idealną do codziennego spożycia.
Dlaczego warto wybrać chleb Bauli?
Chleb Bauli to świetny wybór do kanapek, sałatek, czy jako dodatek do zup i innych dań. Jest wolny od glutenu, a dzięki swojej wszechstronności sprawdza się w wielu kuchennych zastosowaniach. Naturalne składniki oraz wyjątkowa jakość sprawiają, że jest to bezpieczna i smaczna opcja na co dzień.
Najważniejsze cechy
• Bezglutenowy, idealny dla osób z nietolerancją glutenu
• Miękka, wilgotna struktura i lekko chrupiąca skórka
• Zawiera błonnik z babki płesznik, wspomagający trawienie
• Doskonały do kanapek, sałatek czy przekąsek
Szczegóły
| Informacje | |
|---|---|
| Marka: | Bauli |
| SKU: | P8001720400080 |
| Składniki: | Woda, zakwas 24% (mąka ryżowa, woda), skrobia kukurydziana, mąka ryżowa 18,5%, błonnik z babki płesznik (plantago), olej słonecznikowy 3,5%, syrop ryżowy (mąka ryżowa, woda), substancja zagęszczająca: hydroksypropylometyloceluloza, mąka z soczewicy, sól, drożdże piwne, emulgatory: mono- i diglicerydy kwasów tłuszczowych, olej z pestek winogron. Może zawierać JAJA, BIAŁKA MLEKA, SOJĘ, ORZECHY, GORCZYCĘ, SEZAM. BEZ GLUTENU |
| Gramatura: | 300 g |
| Tylko naturalne składniki: | Nie |
| Zagęszczacze i konserwanty: | Tak |
| Produkt importowany: | Nie |
| Blokada wysyłki przed weekendem/świętem: | Nie |
| Tabela wartości odżywczych / 100g | |
|---|---|
| Wartość energetyczna: | 975 kj / 231 kcal |
| Tłuszcz: | 3,7 g |
| W tym tłuszcze nasycone: | 0,3 g |
| Węglowodany: | 44 g |
| W tym cukry: | 1,7 g |
| Białko: | 2,7 g |
| Sól: | 0,96 g |
Zakupy hurtowe
Dostawa
Koszty dostawy — Polska
| Forma dostawy | Koszt dostawy przy płatności z góry | Koszt dostawy za pobraniem | Darmowa dostawa |
|---|---|---|---|
| InPost Paczkomaty 24/7 | od 10,10 zł | - | od 250 zł |
| Kurier DHL | od 13,92 zł | od 23,92 zł | od 250 zł |
Koszty dostawy — Europa
| Kraj dostawy | Koszt dostawy | Darmowa dostawa |
|---|---|---|
| Unia Europejska / Kurier DHL | od 21 zł | brak darmowej dostawy |
UWAGA: W piątki nie wysyłamy produktów wymagających przechowywania w lodówce oraz chleba.
Jeśli złożysz zamówienie z takimi produktami w czwartek po godzinie 13:00, wyślemy je w poniedziałek.
