
Cannoli Siciliani średnie - Penissi
Zyskaj więcej!
Kupując ten produkt zyskujesz w programie lojalnościowymSzybka dostawa!
Opis
Tradycyjne włoskie rurki - Cannoli Siciliani
W naszej ofercie przedstawiamy pyszne włoskie ciasteczka - Cannoli Siciliani marki Penissi. Włosi uwielbiają się nimi zajadać, popijając espresso. Jak powstają Cannoli? Te aromatyczne rurki robione są z ciasta faworkowego smażonego w głębokim ogniu. Tak przygotowane Cannoli wypełniane są znakomitym nadzieniem z serka ricotta. Rozsmakuj się w tym wyjątkowym deserze rodem ze słonecznej Sycylii. Produkt importowany z Włoch. Opakowanie 250 g, zawiera od 18 do 22 pustych rurek.
Szczegóły
| Informacje | |
|---|---|
| Marka: | Inna marka |
| SKU: | P8055742071018 |
| Składniki: | mąka pszenna typu 00, olej roślinny nieuwodorniony, cukier, tłuszcze i oleje roślinne, jajka, margaryna (tłuszcze roślinne nieuwodornione, woda), sól, aromaty, kakao |
| Gramatura: | 250 g |
| Data ważności: | minimum pół roku |
| Tylko naturalne składniki: | Nie |
| Zagęszczacze i konserwanty: | Nie |
| Opakowanie: | - |
| Sposób przechowywania: | temperatura pokojowa |
| Sposób przechowywania po otwarciu: | temperatura pokojowa |
| Produkt importowany: | Tak |
| Blokada wysyłki przed weekendem/świętem: | Nie |
| Tabela wartości odżywczych / 100g | |
|---|---|
| Wartość energetyczna: | 521 kcal |
| Tłuszcz: | 29,1 g |
| W tym tłuszcze nasycone: | 10,5 g |
| Węglowodany: | 54,7 g |
| W tym cukry: | 9,9 g |
| Białko: | 8,6 g |
| Sól: | 1 g |
Zakupy hurtowe
Dostawa
Koszty dostawy — Polska
| Forma dostawy | Koszt dostawy przy płatności z góry | Koszt dostawy za pobraniem | Darmowa dostawa |
|---|---|---|---|
| InPost Paczkomaty 24/7 | od 10,10 zł | - | od 250 zł |
| Kurier DHL | od 13,92 zł | od 23,92 zł | od 250 zł |
Koszty dostawy — Europa
| Kraj dostawy | Koszt dostawy | Darmowa dostawa |
|---|---|---|
| Unia Europejska / Kurier DHL | od 21 zł | brak darmowej dostawy |
UWAGA: W piątki nie wysyłamy produktów wymagających przechowywania w lodówce oraz chleba.
Jeśli złożysz zamówienie z takimi produktami w czwartek po godzinie 13:00, wyślemy je w poniedziałek.
