
Baleron wędzony w plastrach 100g - Schronisko Bukowina
Zyskaj więcej!
Kupując ten produkt zyskujesz w programie lojalnościowymSzybka dostawa!
Opis
Baleron Wędzony w Plastrach – Schronisko Bukowina
Baleron wędzony to aromatyczna wędlina przygotowana z mięsa wieprzowego z karczku, wyróżniająca się soczystą strukturą i wyrazistym smakiem. Delikatne wędzenie nadaje mu charakterystyczny, lekko dymny aromat, który podkreśla naturalne walory mięsa. Cienko krojone plastry i próżniowe pakowanie zapewniają wygodę oraz zachowanie świeżości.
Zastosowanie w kuchni
Baleron doskonale sprawdzi się na kanapkach, jako element deski wędlin, a także jako dodatek do sałatek i przekąsek. Jego intensywny smak dobrze komponuje się z ogórkami kiszonymi, chrzanem, musztardą czy świeżym pieczywem, tworząc klasyczne i sycące połączenia.
Najważniejsze cechy
• Wędlina z mięsa wieprzowego z karczku o wyrazistym smaku
• Delikatne wędzenie nadało aromatu i soczystości
• Cienkie plastry gotowe do podania
Szczegóły
| Informacje | |
|---|---|
| Marka: | Schronisko Bukowina |
| SKU: | xP5905367203451 |
| Podmiot wprowadzający produkt na rynek: | Schronisko Bukowina - Tatry Wysokie Łukasz Zadylak Spółka Komandytowo-Akcyjna z siedzibą w Bukowinie Tatrzańskiej, ul. T. Kościuszki 94, 34-530 Bukowina Tatrzańska |
| Składniki: | mięso wieprzowe z karczku, peklosól( sól, substancja konserwująca, azotyn sodu, przyprawy) |
| Gramatura: | 100 g |
| Tylko naturalne składniki: | Tak |
| Zagęszczacze i konserwanty: | Tak |
| Produkt importowany: | Nie |
| Blokada wysyłki przed weekendem/świętem: | Nie |
| Tabela wartości odżywczych / 100g | |
|---|---|
| Wartość energetyczna: | 225 kcal |
| Tłuszcz: | 17 g |
| W tym tłuszcze nasycone: | 7.4 g |
| Węglowodany: | 0.5 g |
| W tym cukry: | 0.5 g |
| Białko: | 23 g |
| Sól: | 1.9 g |
Zakupy hurtowe
Dostawa
Koszty dostawy — Polska
| Forma dostawy | Koszt dostawy przy płatności z góry | Koszt dostawy za pobraniem | Darmowa dostawa |
|---|---|---|---|
| InPost Paczkomaty 24/7 | od 10,10 zł | - | od 250 zł |
| Kurier DHL | od 13,92 zł | od 23,92 zł | od 250 zł |
Koszty dostawy — Europa
| Kraj dostawy | Koszt dostawy | Darmowa dostawa |
|---|---|---|
| Unia Europejska / Kurier DHL | od 21 zł | brak darmowej dostawy |
UWAGA: W piątki nie wysyłamy produktów wymagających przechowywania w lodówce oraz chleba.
Jeśli złożysz zamówienie z takimi produktami w czwartek po godzinie 13:00, wyślemy je w poniedziałek.
