
Babka Panettone Classico - Maina
Zyskaj więcej!
Kupując ten produkt zyskujesz w programie lojalnościowymSzybka dostawa!
Chwilowo wyprzedany
Pozostaw swój e-mail. Powiadomimy Cię, gdy produkt wróci do sprzedaży.
Opis
Babka Panettone Classico 1kg – Maina
Babka Panettone Classico marki Maina to wyjątkowy włoski wypiek drożdżowy, który zachwyca swoją lekkością i delikatną strukturą. Wzbogacona rodzynkami i kandyzowanymi owocami, stanowi idealne połączenie puszystego ciasta i aromatycznych dodatków, które rozpływają się w ustach.
Idealna na święta i spotkania z bliskimi
Ten klasyczny wypiek doskonale wpisuje się w atmosferę świąt i rodzinnych spotkań. Babka świetnie komponuje się z mlekiem, kawą lub herbatą, dodając słodyczy każdemu porankowi i popołudniowemu relaksowi. Eleganckie opakowanie z uchwytem sprawia, że to również doskonały pomysł na prezent.
Najważniejsze cechy produktu
• Włoska babka drożdżowa z rodzynkami i kandyzowanymi owocami
• Lekka, puszysta konsystencja i wyjątkowy aromat
• Produkt o masie netto 1 kg, importujemy bezpośrednio z Włoch
Szczegóły
| Informacje | |
|---|---|
| Marka: | Inna marka |
| SKU: | p8005190402667 |
| Składniki: | mąka pszenna rodzynki sułtańskie kandyzowane skórki z pomarańczy (skórki z pomarańczy, syrop glukozowo-fruktozowy, cukier) masło świeże żółtka jaj cukier naturalne drożdże 7.2% (mąka pszenna, woda) cukier inwertowany emulgatory: mono i diglicerydy kwasów tłuszczowych (pochodzenia roślinnego) mleko w pełni pasteryzowane 0.7% sól naturalne aromaty Produkt może zawierać orzechy i soję. |
| Gramatura: | 1000 g |
| Data ważności: | nie mniej niż 3 miesiące |
| Tylko naturalne składniki: | Nie |
| Zagęszczacze i konserwanty: | Nie |
| Opakowanie: | kartonik |
| Sposób przechowywania: | temperatura pokojowa |
| Sposób przechowywania po otwarciu: | temperatura pokojowa |
| Produkt importowany: | Tak |
| Blokada wysyłki przed weekendem/świętem: | Nie |
| Tabela wartości odżywczych / 100g | |
|---|---|
| Wartość energetyczna: | 360 kcal |
| Tłuszcz: | 13 g |
| W tym tłuszcze nasycone: | 8.8 g |
| Węglowodany: | 53 g |
| W tym cukry: | 25 g |
| Białko: | 6.6 g |
| Sól: | 0.40 g |
Zakupy hurtowe
Dostawa
Koszty dostawy — Polska
| Forma dostawy | Koszt dostawy przy płatności z góry | Koszt dostawy za pobraniem | Darmowa dostawa |
|---|---|---|---|
| InPost Paczkomaty 24/7 | od 10,10 zł | - | od 250 zł |
| Kurier DHL | od 13,92 zł | od 23,92 zł | od 250 zł |
Koszty dostawy — Europa
| Kraj dostawy | Koszt dostawy | Darmowa dostawa |
|---|---|---|
| Unia Europejska / Kurier DHL | od 21 zł | brak darmowej dostawy |
UWAGA: W piątki nie wysyłamy produktów wymagających przechowywania w lodówce oraz chleba.
Jeśli złożysz zamówienie z takimi produktami w czwartek po godzinie 13:00, wyślemy je w poniedziałek.
