
Babka Panettoncino Classico - Ore Liete
Zyskaj więcej!
Kupując ten produkt zyskujesz w programie lojalnościowymSzybka dostawa!
Chwilowo wyprzedany
Pozostaw swój e-mail. Powiadomimy Cię, gdy produkt wróci do sprzedaży.
Opis
Babka Panettoncino Classico Ore Liete
Panettoncino Classico to miniaturowa wersja słynnej włoskiej babki świątecznej. Lekkie, puszyste ciasto z delikatnymi bakaliami zachwyca subtelnym aromatem i wyjątkowym smakiem. To mała przyjemność, która od razu przenosi w klimat włoskich świąt.
Do czego wykorzystać
Świetnie sprawdzi się jako deser do kawy lub herbaty, drobny upominek albo słodka przekąska w świątecznym czasie. Dzięki eleganckiemu opakowaniu Panettoncino Ore Liete nadaje się także jako prezent. Gotowy do wręczenia bez dodatkowego pakowania.
Najważniejsze cechy
• Klasyczna włoska babka panettone w mini formie
• Lekkie i puszyste ciasto z bakaliami
• Idealna do kawy, herbaty i jako świąteczny deser
• Produkt włoski marki Ore Liete
• Eleganckie opakowanie, które świetne również na prezent
Szczegóły
| Informacje | |
|---|---|
| Marka: | Inna marka |
| SKU: | p8032755325659 |
| Składniki: | mąka pszenna, sułtanki 19%, masło, cukier, żółtko jaja, woda, drożdże (mąka pszenna, woda), kandyzowana skórka pomarańczy 6% (skórka pomarańczy, syrop glukozo-fruktozowy, cukier, korektor kwasowości: kwas cytrynowy), syrop z cukru inwertowanego, emulgatory: mono- i diglicerydy kwasów tłuszczowych, sól, aromaty. Może zawierać orzechy, gorczycę i soję. |
| Gramatura: | 100 g |
| Data ważności: | nie mniej niż 3 miesiące |
| Tylko naturalne składniki: | Nie |
| Zagęszczacze i konserwanty: | Nie |
| Opakowanie: | kartonik |
| Sposób przechowywania: | temperatura pokojowa |
| Sposób przechowywania po otwarciu: | temperatura pokojowa |
| Produkt importowany: | Tak |
| Blokada wysyłki przed weekendem/świętem: | Nie |
| Tabela wartości odżywczych / 100g | |
|---|---|
| Wartość energetyczna: | 375 kcal |
| Tłuszcz: | 14 g |
| W tym tłuszcze nasycone: | 8,7 g |
| Węglowodany: | 54 g |
| W tym cukry: | 27 g |
| Białko: | 7,1 g |
| Sól: | 0,35 g |
Zakupy hurtowe
Dostawa
Koszty dostawy — Polska
| Forma dostawy | Koszt dostawy przy płatności z góry | Koszt dostawy za pobraniem | Darmowa dostawa |
|---|---|---|---|
| InPost Paczkomaty 24/7 | od 10,10 zł | - | od 250 zł |
| Kurier DHL | od 13,92 zł | od 23,92 zł | od 250 zł |
Koszty dostawy — Europa
| Kraj dostawy | Koszt dostawy | Darmowa dostawa |
|---|---|---|
| Unia Europejska / Kurier DHL | od 21 zł | brak darmowej dostawy |
UWAGA: W piątki nie wysyłamy produktów wymagających przechowywania w lodówce oraz chleba.
Jeśli złożysz zamówienie z takimi produktami w czwartek po godzinie 13:00, wyślemy je w poniedziałek.
