
Aranciata Amara - San Pellegrino
Zyskaj więcej!
Kupując ten produkt zyskujesz w programie lojalnościowymSzybka dostawa!
Opis
Aranciata Amara - San Pellegrino - Włoska pomarańczowa przygoda w puszce
Otwórz puszkę i przenieś się na słoneczne wybrzeże Włoch z San Pellegrino Aranciata Amara.. To napój, który zachwyca intensywnym smakiem gorzkich pomarańczy. Łączy w sobie sok z gorzkich pomarańczy z delikatnymi bąbelkami, tworząc orzeźwiającą harmonię smaków. San Pellegrino to marka znana z najwyższej jakości produktów, stworzyła napój, który idealnie łączy gorzką nutę z orzeźwiającymi bąbelkami, tworząc niezapomniane doznania smakowe.
Energetyzująca Świeżość Gorzkich Pomarańczy
Aranciata Amara to esencja włoskiej świeżości. Jego intensywny smak gorzkich pomarańczy doskonale orzeźwia i dodaje energii, sprawiając, że każda chwila staje się wyjątkowa. To napój, który doskonale komponuje się z lodem i plasterkiem cytryny.
Idealny na spotkania
To doskonały wybór na spotkania towarzyskie, kolację czy imprezy. Jego unikalny smak sprawia, że świetnie komponuje się z różnorodnymi napojami alkoholowymi, stanowiąc bazę do wyrafinowanych koktajli. Podawany schłodzony, z plasterkiem pomarańczy lub gałązką rozmarynu, z pewnością zachwyci Twoich gości
Dlaczego warto wybrać San Pellegrino Aranciata Amara?
- Zawiera sok z włoskich gorzkich pomarańczy.
- Bez konserwantów i sztucznych barwników - czysty, autentyczny smak.
- Elegancka puszka o pojemności 330 ml
Szczegóły
| Informacje | |
|---|---|
| Marka: | San Pellegrino |
| SKU: | P8002270736803 |
| Oferta: | grill |
| Składniki: | woda, skoncentrowany sok pomarańczowy (20%), cukier, skoncentrowany sok z cytryny, dwutlenek węgla, ekstrakt z pomarańczy, naturalny aromat pomarańczowy, ekstrakt z kory drzewa chinowego |
| Gramatura: | 330 ml |
| Data ważności: | nie mniej niż 3 miesiące |
| Tylko naturalne składniki: | Nie |
| Zagęszczacze i konserwanty: | Nie |
| Opakowanie: | - |
| Produkt importowany: | Tak |
| Blokada wysyłki przed weekendem/świętem: | Nie |
| Tabela wartości odżywczych / 100g | |
|---|---|
| Wartość energetyczna: | 37 kcal |
| Węglowodany: | 8,6 g |
| W tym cukry: | 8,6 g |
| Białko: | 0,1 g |
| Sól: | 0,02 g |
Zakupy hurtowe
Dostawa
Koszty dostawy — Polska
| Forma dostawy | Koszt dostawy przy płatności z góry | Koszt dostawy za pobraniem | Darmowa dostawa |
|---|---|---|---|
| InPost Paczkomaty 24/7 | od 10,10 zł | - | od 250 zł |
| Kurier DHL | od 13,92 zł | od 23,92 zł | od 250 zł |
Koszty dostawy — Europa
| Kraj dostawy | Koszt dostawy | Darmowa dostawa |
|---|---|---|
| Unia Europejska / Kurier DHL | od 21 zł | brak darmowej dostawy |
UWAGA: W piątki nie wysyłamy produktów wymagających przechowywania w lodówce oraz chleba.
Jeśli złożysz zamówienie z takimi produktami w czwartek po godzinie 13:00, wyślemy je w poniedziałek.
