Facebook Pixel

Monthly Archives: Grudzień 2020

 1. Co kupić na prezent dla koleżanki z pracy na pożegnanie? Podpowiadamy!

  prezent-dla-koleżanki-z-pracy-na-pożegnanie

  Relacje powstające w miejscu zatrudnienia często wykraczają poza samą grzeczność. Podczas współpracy nieraz rodzi się serdeczna więź. Życie gna jednak do przodu, a tego typu względy osobiste rzadko decydują o rozwoju kariery. Co kupić koleżance na odejście z pracy? Podpowiadamy!

  Czytaj więcej »
 2. Menu na sylwestra w domu – oto sprawdzone potrawy i przekąski!

  menu-na-sylwestra-w-domu

  Sylwester w domu to doskonała okazja, by zakończyć rok w gronie najbliższych. Jeśli zamierzasz być gospodarzem tegorocznej imprezy, to najwyższa pora zastanowić się nad tym, jakie dania na sylwestra w domu chcesz podać. Jeśli nie masz pomysłu, jak skomponować smaczne menu sylwestrowe w domu, to jesteś w dobrym miejscu – mamy dla Ciebie kilka pysznych inspiracji!

  Czytaj więcej »
 3. Pstrąg wędzony to bardzo smaczna i zdrowa ryba – dowiedz się o niej więcej!

  pstrag-wedzony-wlasciwosci

  Święta Bożego Narodzenia już za moment – to ostatni dzwonek na to, by pomyśleć o sporządzeniu specjalnego menu. Na wigilijnym stole królują przede wszystkim ryby. Może w tym roku honorowe miejsce powinien zająć wędzony pstrąg? Przepisy na dania z pstrągiem w roli głównej są bardzo liczne i zróżnicowane. Warto je przyrządzać, bo właściwości zdrowotne tego produktu mówią same za siebie!

  Czytaj więcej »
 4. Karp wigilijny Magdy Gessler w dwóch odsłonach: pieczony i smażony!

  karp-wigilijny-magdy-gessler

  Nieodzownym daniem na najważniejszej wieczerzy w roku jest oczywiście karp wigilijny. Magda Gessler przygotowuje go w dwóch wersjach – pieczonej i smażonej. W tym roku Ty także możesz to zrobić, bo dzielimy się z Tobą przepisami restauratorki na to danie. Sprawdź je!

  Czytaj więcej »
 5. Lubisz podgrzybki marynowane? Dowiedz się więcej o ich właściwościach!

  podgrzybki-marynowane-wlasciwosci

  Święta Bożego Narodzenia obfitują w potrawy, których częstym składnikiem są grzyby. W polskich spiżarniach dużą popularnością cieszą się zwłaszcza podgrzybki marynowane, które doskonale wzbogacają smakiem wiele dań. Zastanawiasz się, czym charakteryzują się marynowane podgrzybki? Kalorie, opis właściwości i wartości odżywczych znajdziesz poniżej! 

  Czytaj więcej »
 6. Poznaj przepis na wigilijny bigos Magdy Gessler!

  bigos-wigilijny-magdy-gessler

  To jedno z 12 dań, których nie może zabraknąć na wigilijnym stole. Bigos Magdy Gessler jest połączeniem kapusty kiszonej, suszonych grzybów oraz aromatycznych przypraw – koniecznie spróbuj przyrządzić go w swoim domu w najbliższe święta!

  Czytaj więcej »
 7. Prezent świąteczny dla szefa – 5 inspiracji

  prezent-swiateczny-dla-szefa-pomysly

  Wręczanie świątecznych podarunków to element naszej tradycji. W ty radosnym czasie obdarowujemy nie tylko krewnych i przyjaciół, ale także osoby z bliskiego otoczenia, np. miejsca pracy. Jaki prezent dla szefa na Boże Narodzenie warto kupić? Poznaj nasze propozycje!

  Czytaj więcej »
Posts loader